Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

PolskiBus: Jest zgoda na więcej połączeń pomiędzy Lublinem a Warszawą

Po trzech miesiącach lubelski Urząd Marszałkowski wydał decyzję co do kolejnych kursów obsługiwanych przez PolskiBus na trasie Lublin – Warszawa. Urzędnicy wydali zgodę na osiem połączeń dziennie.

18 komentarzy

  1. Cieszy mnie ze Polski Bus jest na naszym rynku.Dlaczego mamy kozystac z busów jak PB ma autokary i to sporo wygodniejsze.Jestem kierowcą tira i widzę styl jazdy busów a autokarów PB i powiem że kilka razy kozystalem z usług komunikacji i powiem ze moim zdaniem takie firmy jak PB powinny się rozkręcić…
    Busy na trasach:Kraków,Warszawa,Poznań,Puławy są w wiekszosci paro letnie lub Nowe ale miałem okazję jechać busem z Lublina do Świdnika i byłem załamany nie wiem kto daje pozwolenie na kursowanie takich busów,w lecie sauna a w zimie zimno.Panowie ,,Przewoznicy”koszt biletu z Lublina do Swidnika jest 3 lub 3,5 (nie pamiętam dokladnie) gdzie jest około 15 km w porównaniu do trasy Lublin Puławy jest około 50 km gdzie bilet kosztuje około 7 zł i na tej trasie stać firmy na Nowe auta a na trasie LU-LSW budy mają przynajmniej po 10 lat.

  2. Trzymam kciuki za Polskiego Busa 🙂

  3. Niech czerwony spi…la tam skąd przyszedł! !!

  4. Słoiki!!!!!jak wam czerwony później cenę biletu wywalił to będziecie jeździć rowerami!!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo