Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubartów: Zderzenie osobówki ze skuterem. Dwie osoby trafiły do szpitala

We wtorek po południu na ul. Wierzbowej doszło do zderzenia auta osobowego ze skuterem. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 13 na skrzyżowaniu ul. Wierzbowej, Chmielnej i Świerkowej. Kierowca auta osobowego marki Ford, jadąc ul. Chmielną w kierunku ul. Świerkowej zderzył się ze skuterem poruszającym się ul. Wierzbową.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Dwie osoby podróżujące skuterem trafiły do szpitala. W rejonie wypadku częściowo nieprzejezdne jest skrzyżowanie. Jak wstępnie ustalono kierujący autem osobowym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jednośladowi.

Informację o zdarzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy od naszych Czytelników – Ola, Krystian – Dziękujemy!

2015-12-22 14:22:41
(fot. Nadesłane Ola)

2 komentarze

  1. to pewnie jeden z tych „kierowców” co twierdzi, że to mniejszy powinien uważać, bo bardziej ucierpi… a cóż można takiemu życzyć poza tym żeby trafił na kogoś z takim samym myśleniem, ale kierującego pociągiem? Czy to by go nauczyło przestrzegania przepisów prawa?

    • a dlaczego odazu takie insynuacje ?? moze chwila zamyslecnie ?? moze nie zauwazenie ?? odrazu pirat drogowy !! odezwal sie ten co zawsze z „zgodnie prawiem jezdzi ” i nie popelnia błedow .. a jak mi ktos uszkodzil bok pod domem to tez wina mojej brawury czy co ??? zle zaparkowealem na poboczu czy wynnik wandalizmu za „długi” ??:P
      ps. oczwywiscie winny sie nie znalazl 🙂 a w pdziekowaniu od policji za zgloszenie zabrali mi dowod rej :))