Port Lotniczy Lublin: Przybędzie 40 dodatkowych połączeń na święta

Okres świąteczno – noworoczny to nie tylko zwiększony ruch w sklepach i placówkach handlowych. Również przewoźnicy notują o wiele większą ilość pasażerów. W związku z tym z lubelskiego lotniska odlecą dodatkowe samoloty.

W związku z okresem świąteczno – noworocznym, wzrasta liczba osób, korzystających z połączeń lotniczych. Ponieważ Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne święta, które większość chce spędzić w gronie najbliższych, już od dłuższego czasu przewoźnicy notują bardzo dużą ilość rezerwacji. Dotyczą one nie tylko lotów do kraju, lecz również oblegane są te w drugą stronę. To w związku z tym, że niektórzy święta przeznaczają na urlop i zagraniczne wyjazdy. Inni z kolei nie mają możliwości powrotu w rodzinne strony, więc najbliżsi udają się do nich.

Przewoźnicy wykonujący połączenia z lubelskiego lotniska zaplanowali dodatkowych 40 połączeń w tym okresie. Więcej samolotów pojawi się na trasach do Doncaster Sheffield, Dublina, Londynu oraz Oslo. Do Norwegii na lotnisko w Oslo dodatkowy samolot poleci w poniedziałki, za sprawą wtorkowego połączenia do Londynu Luton z pewnością z lotu skorzystają pasażerowie zainteresowali wizytą w Anglii. Podobnie jak w środy, gdyż na te dni zaplanowane zostało połączenie z Londynem Stansted.

Ze względu na duże zainteresowanie pasażerów, dodatkowe loty zaplanowano również w wigilię i Sylwestra. Będą to połączenia z lotniskami w Londynie Stansted oraz Doncaster Sheffield. W drugi dzień świąt oraz w sobotę 2 stycznia dodatkowy samolot poleci do Londynu Luton. Zaś w Nowy Rok samoloty pojawią się na trasach pomiędzy Lublinem a Oslo, Dublinem i Londynem Stansted.

(fot. pll)
2015-12-22 21:21:36

5 komentarzy

 1. Wdychamy spaliny z samolotów nad lublinem

  Wdychamy te wszystkie spaliny z rur wydechowych samolotów.Jak tu ludzie mają być zdrowi.Nowotwory i inne choroby przesądzone.!

 2. Sukces lotniska gwarantowany. Około sześćdziesięciu procent osób w wieku od osiemnastu do dwudziestu pięciu lat, rozważa możliwość wyjazdu w poszukiwaniu pracy. Dr. Philip J. Fry przewiduje, że ilość polskich emigrantów w samej Wielkiej Brytanii może wynieść do dziesięciu milionów w 2050 roku…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online