Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Polski Bus razem z BP Tour uruchamia kolejne linie z Lublina

Rozwija się współpraca firmy Polski Bus z lubelskim przewoźnikiem BP Tour. Od najbliższego czwartku do siatki połączeń wejdą trzy kolejne linie.

Od czwartku 13 października autobusami w barwach Polskiego Busa będzie można pojechać z Lublina do Poznania, Wrocławia i Łodzi. Trasy te dotychczas obsługiwane przez lubelskiego przewoźnika BP Tour zostały włączone do siatki połączeń Polskiego Busa w ramach zawartej od początku września współpracy pomiędzy obiema firmami.

Początkowo porozumienie dotyczyło połączeń z Lublina do 15 miast, w tym 6 zupełnie nowych w ofercie Polskiego Busa, czyli: Puław, Tarnowa, Nowego Sączu, Sopotu, Gdyni i Władysławowa. Od początku zapewniano, że jest to dopiero początek współpracy. – Jest to pierwszy etap kooperacji i już niebawem będziemy rozszerzać wspólną ofertę o kolejne połączenia z Lublina – mówił Piotr Brewczak, Prezes i Właściciel BP Tour.

//
//

Teraz do oferty dołączono połączenia z kolejnymi 13 miastami. – Połączenia, które oferujemy mieszkańcom Lublina cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To dla nas najlepsza motywacja, aby cały czas rozwijać naszą wspólną ofertę. Dziś mam przyjemność ogłosić, że do siatki połączeń PolskiBus.com zostają włączone trzy nowe trasy, które będą realizowane we współpracy z naszym lubelskim partnerem, firmą BP Tour. Zachęceni dotychczasowym sukcesem wprowadzamy na naszą stronę internetową kolejne bardzo atrakcyjne kierunki, w tym 8 zupełnie nowych miast. Są to popularne ośrodki z rozbudowaną ofertą edukacyjną i turystyczną, dlatego jestem pewien, że każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Do siatki połączeń PolskiBus.com zostają włączone trzy nowe linie:
– B4 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Łódź – Turek – Konin – Września – Poznań
– B5 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Piotrków Trybunalski – Bełchatów – Wieluń – Wieruszów – Wrocław
– B6 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Łódź
Podróżujący na każdej linii będą mieć do dyspozycji po jednym kursie dziennie w każdą stronę. Połączenia będą realizowane przez autokary Mercedes Tourismo 350.

(fot. BP Tour)
2016-10-07 16:00:45

6 komentarzy

 1. paczta jacy chłopacy idą

  Pogon, nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie dyrektora!

  • Imbecylu po nieskończonej zawodówce, zamiagasz kible i zazdrościsz? ?

   • paczta jacy chłopacy idą

    Tak! Tak właśnie! Tą samą ”zawodówkę” co pogon! Tylko, że ja zdałem maturę, a ten ”dyrektor” nawet nie został do matury dopuszczony!!!!

 2. Czego sie nie robi dla pieniedzy. Brewczak jeszcze rok temu byl glownym przedstawicielem walczacych przeciwko Polskiemu Busowi lubelskich przewoznikow prywatnych, a teraz? Czlowiek zasad normalnie..

  • A blokowanie Polskiego Busa to było robione z dobroci serca. Też dla tych samych pieniędzy. Bardzo dobrze, że tak się stało, widać ile warte były te protesty. Teraz Polski Bus wykosi lubelską konkurencję i na koniec przejmie BP Tour.

 3. PB to wygląda raczej jak by sie zwijał a to najlepszy sposób bratając sie z wrogiem bo narazie tylko to robią.