Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Położył się i już nie wstał. Na leżące na polu zwłoki natrafiły przypadkowe osoby

Na polu, w pobliżu drogi, natrafiono na zwłoki mężczyzny. Wstępne oględziny wykazały, że zmarł on w wyniku wychłodzenia organizmu.

Pomimo braku silnych mrozów, w naszym regionie zanotowano kolejną ofiarę niskich temperatur. Chodzi o mężczyznę, mieszkańca gminy Ulan-Majorat w powiecie radzyńskim, na którego zwłoki natrafiły przypadkowe osoby.

Ciało 63-latka znajdowało się na polu w pobliżu drogi. O wszystkim powiadomiona została policja. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny, które wstępnie wykazały, że mężczyzna zmarł z powodu wychłodzenia organizmu.

Najprawdopodobniej 63-latek idąc przewrócił się lub też położył po czym usnął. Teraz sprawą zajmie się prokuratura, która będzie ustalała szczegółowe okoliczności śmierci mężczyzny.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Być może było to potrącenie przez rowerzystę pędzącego 5km/h.
    Gdyby potrącenia dokonał 20-latek, z 2.0 promilami w 20-letnim aŁdi lecący 120km/h (jak każdy) to chłopaka by po sądach ciągali.

    • Ciebie lamusie to jestem pewny źe kobieta z wózkiem spacerowym potrąciła i juź ci tak zostało.Masz fobię chodników i przejść .

      • dobre, teleporada a możę neto-porada, zwał jak zwał ale wygląda trafnie i jak to w pl bywa termin srogi… męczymy się tu już od roku !!

  2. Ciekawe czy denat był „wypity” ?

Z kraju