Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Policyjny dozór za kradzież ciągnika i jazdę w stanie nietrzeźwości

Pijany 41-latek, który w niedzielę w czasie ucieczki skradzionym ciągnikiem staranował dwa ścigające go radiowozy usłyszał łącznie 6 zarzutów. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

41-latek, który w minioną niedzielę kierując w stanie nietrzeźwości skradzionym ciągnikiem usiłował zepchnąć z drogi radiowóz, a później z impetem uderzył w tył drugiego, wczoraj usłyszał łącznie 6 zarzutów.

Mężczyzna podejrzany jest o kierowanie w stanie nietrzeźwości, nie zatrzymanie się na polecenie funkcjonariuszy, kradzież ciągnika, uszkodzenie dwóch policyjnych radiowozów oraz narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu czterech policjantów, z których troje wskutek doznanych obrażeń zostało przewiezionych do szpitala.

Mieszkańca gminy Poniatowa czeka jeszcze rozprawa przed sądem. Mężczyzna był uprzednio karany za przestępstwa przeciwko mieniu i groźby. Decyzją Prokuratora Rejonowego w Opolu Lubelskim, 41-latek został objęty policyjnym dozorem.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

17 komentarzy

  1. Mnie komendant byłego już posterunku w radecznicy za wygląd chciał mnie zamknąć,a tu gościu za takie coś ma dozór???a był karany za groźby,a mnie grozi pobiciem prześladuje wiele lat jeden człowiek,ale to kolega miejscowych policjantów ,to jest bezkarny

  2. Kradziez, jazda po pijaku, rozbijanie samochodow i tylko dozor policyjny. Nic dziwnego, ze typ ma w d…e polskie prawo i sie smieje z polskich sadow. G…o mu zrobią. Co najwyżej dadzą rok czy dwa za karatami, a dla niego to tyle, co nic XD

  3. A nie jest tak ze cie prześladuje ten jakis z radenxznicy bo masz coś pod kopula u ci się wydaje że jesteś jakis przesladownay ??? Może masz jakąś chorobę typu schizofren … jak nie q czym problem zawiadamiasz oficera dyżurnego kraju prokuraturę inne sankcje i po ptokach ..

  4. Podoba mi się jego postawa. Gość. Gość stoi wyprostowany pewny siebie.
    W więzieniu jeśli będzie,to będzie miał poważnie. Staranował radiowozy.

  5. Znow napali ognisko w domu , ma wtyki z mafią????

Z kraju

Polityka i społeczeństwo