Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci ruchu drogowego w akcji. Czterech kierowców straciło prawa jazdy (wideo)

Kierujący pojazdami osobowymi rażąco przekroczyli dozwoloną prędkość i za to stracili prawa jazdy. Dwóch kierowców na terenie Lublina, zaś pozostali w miejscowości Spławy i Wysokie. Dodatkowo wszyscy zostali ukarani wysokimi mandatami, a na ich konta trafiły punkty karne. Wszyscy zostali zarejestrowani przez policjantów ruchu drogowego.

Niemal każdego dnia policjanci z ruchu drogowego z Lublina zatrzymują kierowców, którzy rażąco przekraczają dozwoloną prędkość i stwarzają duże zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Ostatnio, w krótkim czasie wpadło 4 takich kierowców.

Na alei Solidarności zatrzymany został kierowca BMW, który pędził z prędkością 131 km/h. Kolejnym kierowcą, który wpadł na tej ulicy był 44-latek siedzący za kierownicą volkswagena. Mężczyzna na liczniku miał ponad 120 km/h.

Z kolei w miejscowości Spławy zatrzymany został 33-latek, który kierował renaultem. Mężczyzna w terenie zabudowanym pędzi z prędkością prawie 140 km/h. Ponadto w miejscowości Wysokie wpadł kierowca volvo, który na liczniku miał 109 km/h.

Wszyscy kierowcy zostali ukarani wysokimi mandatami i na ich konto trafiły punkty karne. Najwyższą grzywnę nałożono na 33-letniego kierującego renaultem, który będzie musiał zapłacić mandat w kwocie 2500 złotych.

(fot. wideo Policja Lublin)

37 komentarzy

 1. Taka opresyjność wobec społeczeństwa – nie ma się czym chwalić

 2. 2500PLN to ma być wysoki mandat? I to tylko jeden – najwyższy. Czyli wszystkie pozostałe mniejsze.
  Od 2500 o zaczynają się mandaty za jazdę rowerem po pijaku.

  • Ale lepsze to niż 400PLN, czy pouczenie.

  • No coś w tym jest…

  • Franio, twój de.bilizm jest już na dnie. Nie ona.nizuj się publicznie.. Pijesz nie pisz, a najlepiej w ogóle nie pisz, bo jesteś pospolitym trollem !!!!

   • Jesteś innego zdania to je wyraź, a nie opluwasz tych których nawet nie rozumiesz , a na szkołę/naukę dla Ciebie już raczej za późno

  • Ale powolutku, miną wakacje i nadejdzie wrzesień.
   I przy drugim mandacie otrzymanym po 17 września będzie wielkie zdziwienie 🙂
   Wprawdzie nie za każde wykroczenie ale za te wspomniane w artykule jak najbardziej…

  • Widzisz gdzieś zagrożenie na praktycznie pustej drodze bez chodnika i pieszych. Chyba nie mają się czym chwalić a tabelka musi być wepłniona…

   • Jest ogranicznie to zaden głąb w aucie nie jest od tego aby je kwestionować.
    Zawsze mozesz przekroczyć o 5-15km i nie bedzie bolało,a głupi niech płaci. Policje powinna 10razy więcej mandatów dawać i kropka.

 3. W Wysokiem i tych okolicznych wsiach z nową nawierzchnią to się jaja dzieją. W tym tygodniu trafiłem tam na festiwal wyprzedzania na przejściach. W jednej wsi, gdzie są ledwie dwa przejścia, trzech takich się trafiło. W tym jeden zaliczył wyprzedzanie na obydwu tych przejściach.

  • skoro pchałeś swego złoma drogą to się nie dziwe że cie wyprzedzali normalni uczestnicy ruchu

   • Może mi szanowna redakcja wyjaśnić po jaki ch… puszcza komentarze takich oszołomów?

    • no właśnie nie wiem po co oszołomie piszesz, jeździsz 20 na godzine i się dziwisz że dziadki rowerem cię wyprzedzają. ale jedno jest pewne jesteś z Lublina lub Wsidnika, tam głąby jeżdżą 30 nawet na nie zabudowanym bo pan jarek z nauki jazdy mówił że tak trzeba, a jak dodasz gazu do 70 to już różaniec i się kurczowo trzymasz raczki. sam stwarzasz zagrożenie na drodze.
     a poza tym to nie prędkość pojazdów tylko radiowozów, jak wprowadzać bezpieczeństwo według psów i uciemiężonych pisowców, jechać radiolką 140 przez 4 czy 5 miejscowości żeby w 6 zatrzymać typa co jedzie 110, i wyższa konieczność, rozumiem że jak by w tej jednej z pierwszych miejscowości kogoś potrącili panowie psowie, to byś powiedział że to wina tego co 30 kilometrów dalej 110 jedzie, bo psy go chciały zatrzymać. jesteś upośledzony na głowę, i dopóki Internetu nie było tylko w domu wiedzieli że głupiś

 4. Franek ubie ty nie dostaniesz mandatu dlatego ci pasują takie kwoty bo furmanką jest to nierealne ..

 5. Rozumiem że funkcjonariusze za kierownicą też dostali takie same mandaty jak Ci kierowcy. Pojazd bez włączonej sygnalizacji świetlnej lub dźwiękowej nie jest pojazdem uprzywilejowanym a zwykłym użytkownikiem ruchu. Dotyczą go wszystkie przepisy. Nieoznakowany radiowóz stwarza takie same zagrożenie jak Ci kierowcy. Patrząc ile ich rozbili to nawet większe bo niestety funkcjonariusze grupy „speed” nie potrafią prowadzić.

 6. Czytam portal coraz rzadziej. Jeśli Franio to nie wasz wymyśl, to proponuję zbanować jego IP, bo stracicie przez to czytelników.

  • I bardzo dobrze , możesz rownież się nie wypowiadać, nie bedzie nam Ciebie brakowało, a Franio uwiera większości tutaj i takim typom jak ty bo prezentuje cywilizowany sposób rozumowania . Niestety w zderzeniu z betonowym wschodnim ciemnogrodem przegrywa, smutne

 7. ,aa,boKrzycho.paPj

  Bardzo dobrze rozumiem policję i komentujących którzy piętnują i karają wszystkiich przekraczających prędkość.A proszę państwa kto jest gorszy w następującej sytuacji.Czy gorszy jest kierowca który przy pustej drodze bezpiecznie przekracza prędkość i obserwuje otoczenie,czy gorszy jest kierowca który obok szkoły jedzie przepisowo 50km/h zamiast 20 km/h i potrąca dzieci.Problem to nie jazda z nadmierną prędkością.Problem to niedostosowanie prędkości do ukształtowania terenu,pogody i stanu nawierzchni, ilości ludzi pieszych i samochodów.To oczywiste , że jak mamy parking czy budynek blisko ulicy to coś lub ktoś może nam wtargnąć na drogę.,jak ktoś wraca z pracy czy do pracy i bezpiecznie przekroczyły prędkość to nic się nie stanie,bo prędzej może kogoś zabić gdy będzie jechał zgodnie ze znakiem np przy szkołach podstawowych,zamiast zwolnić tam do 20 czy 30km/h.No ale kto obserwuje otoczenie i kto uważnie patrzy we wszystkie lusterka i szyby w samochodzie i przez to dba o innych

  • Widać, że skoro zostali zatrzymani, to nie dostatecznie obserwują otoczenie. Lusterko wsteczne nie było w użyciu.

  • Przekrocznie o 10-20 a przekrocznie o 70 to bez różnicy bo obserwuje otocznie, zwłaszcza jak mu pieszy WTARGNIE na pdp. Ale on obserwowal. Bzdury pleciesz.

 8. I bardzo dobrze. Częściej takie akcje.

  • m. czyli motorniczy?? czy pasażer siedzący za motorniczym? w sumie by sie zgadzało bo o znakach gdzie stoją i poruszaniu się po drodze pojęcia nie masz.
   miejscowość Guzówka kolonia, teren zabudowany na odcinku 4 kilometrów, gdzie przez ostatni kilometr stoi 2 domu, i zgadnij gdzie psy najczęściej siadają na zderzaku i nagrywają?? podpowiem ci pajacu nie tam gdzie są budynki, tylko tam gdzie nie ma i każdy doda gazu. im o bezpieczeństwo chodzi jak i pisowcom, nabić kabze i tyle.

   teraz do psów dostaniesz się nawet jak zabijesz babę autem, a twój stary jest byłym psem.

 9. Czym oni się chwała?między Wysokiem a Zaraszowem jest ograniczenie do 30kmg i tam się ustawiają równy nowy asfalt i się ciśnie nie już nie raz widziałem tam BMW nie oznakowane ale jak ktoś ma za dużo kasy to wspomaga ,,Nowy Ład”