Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o napady na banki

Kryminalni z Lublina i Puław w sobotę rano zatrzymali kobietę, która najprawdopodobniej jest sprawczynią wczorajszego rozboju w Puławach oraz poprzedniego w Kurowie. W trakcie obu zdarzeń, do których doszło na terenie placówek bankowych, podejrzana posługiwała się nożem. Z zatrzymaną trwają czynności procesowe.

W sobotę rano kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz Komendy Powiatowej Policji w Puławach zatrzymali kobietę podejrzaną o napady na placówki bankowe.

– Do tych zdarzeń doszło 25 października w Kurowie oraz wczoraj około godz. 15.00 w Puławach. W obu przypadkach kobieta działa w podobny sposób. Była zamaskowana i posługując się nożem, wymuszała wydanie pieniędzy – relacjonuje młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Obecnie trwają czynności procesowe z zatrzymaną. Za rozbój przy użyciu niebezpiecznego narzędzia grozi nawet do 20 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj

Napad na bank w Kurowie, uzbrojona kobieta zabrała pieniądze. Trwa obława za sprawczynią (zdjęcia)

Kolejny napad na bank w naszym regionie. Sprawcą znów jest kobieta, trwają jej poszukiwania

21 komentarzy

  1. Realisto wszystko poszło do przodu, cała kryminalistyka, wykrywalność, DNA i są w stanie znaleźć sprawcę zbrodni sprzed 40 lat,tylko ludzie zostali ci sami ,bo jak to jest możliwe że przedsiębiorca z łodzi mający dużo rodziny w policji zabija troje ludzi na autostradzie i ucieka do ZEA,ja nie mam znajomości ,to jak bym mógł mocz oddał w ustronnym ale publicznym miejscu to policja by mnie zamknęła

  2. Wszystko jest zdecydowanie nowocześniejsze i tym samym wykrywalność,gorzej że jak to mi powiedział jeden z policjantów w czasie kontroli drogowej – sprawiedliwości to nie ma .Tak jak w tym kawale ,gdy powód pyta sędziego ,-wysoki sądzie gdzie tu sprawiedliwość,a Sąd na to: tu nie ma żadnej sprawiedliwości – Tu jest Sąd

    • Smutne – ale niestety coś w tym jest. Baran z BMW czeka na list żelazny a ziebro ma małego i tyleż samo może w tej sprawie. Jak ktoś nie ma znajomości to jak ja – z adeptką prawa – skazany bez specjalnego rozpatrywania sprawy i jeszcze z groźbami ze strony sądu (specjalnie z małej litery). Klika i tyle.

  3. Raczej podejrzewaną niż podejrzaną.
    Akt oskarżenia odczytał prokuratur?

  4. Złodziejem się jest jak się coś ukradnie …nieważne czy sąd to potwierdzi czy nie !!!

  5. Karać kobietę? Feministki i Lewica co wy na to? Przecież jesteście przeciwko karaniu kobiet!

  6. Jak w westernie tylko kunia nie miała. To jest wielki obciach zwykła kobieta ze wsi na dodatek w wysokiej ciąży kradnie z dwóch banków kasę a nasi szeryfowie ją scigają . Te nasze pieniądze w bankach są w wielkim niebezpieczeństwie jeżeli tam jest taka ochrona że przypadkowy człowiek może je zabraç bez problemu

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo