Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny napad na bank w naszym regionie. Sprawcą znów jest kobieta, trwają jej poszukiwania

Po południu miał miejsce napad na bank. Zamaskowana i uzbrojona kobieta weszła do położonej w bardzo ruchliwym miejscu placówki. Sterroryzowała pracownicę i uciekła z gotówką.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 16 przy ul. 3 Maja w Puławach. Do mieszczącej się tam placówki Lubelskiego Banku Spółdzielczego weszła zamaskowana kobieta, która trzymała w ręku nóż. Nie szczędząc słów obelżywych zażądała wydania gotówki.

Początkowo pracownica banku zachowała zimną krew i odmówiła, jednak kiedy napastniczka zagroziła użyciem noża, postanowiła podporządkować się jej poleceniom. Wtedy kobieta zabrała pieniądze i uciekła.

Co ważne, bank znajduje się w bardzo ruchliwym miejscu, obok m.in. hali targowej, gdzie kręcą się setki osób. Nie przeszkadzało to sprawczyni czuć się pewnie. Po wyjściu z banku wtopiła się w tłum i oddaliła w nieznanym kierunku.

Jak nam przekazano, kobieta była zamaskowana, miała na sobie szarą bluzę z kapturem i czarne spodnie. Po jej ucieczce o wszystkim zaalarmowana została policja.

Obecnie na miejscu pracują funkcjonariusze zarówno z Komendy Powiatowej Policji w Puławach, jak też kryminalni z Lublina. Trwają intensywne czynności mające na celu ustalenie sprawczyni napadu.

Jest to drugie tego typu zdarzenie w ostatnim czasie na terenie powiatu puławskiego. Dwa tygodnie temu nieznana do tej pory kobieta napadła na bank spółdzielczy w Kurowie. Na razie policjanci nie potwierdzają, czy oba zdarzenia mają ze sobą związek.

37 komentarzy

  1. Do tej pory procesuje się cywilnie z jednym z banków i nie chcą mi oddać 15 tysięcy moich pieniędzy , które podstępnie odemnie wyłudzili wiele lat temu przez kłamstwa ,zatajanie prawdy i niekorzystną umowę ,a tutaj nie umieją ochronić pracownika banku ,bo wyszkolić go na bezduszną podstępną maszynę do wyłudzania pieniędzy od klientów to umieją

  2. Kiedyś chodziłem do banku i był tam pracownik , który mnie ciągle ostrzegał przed niekorzystnymi umowami i za chwilę już nie pracował

  3. nie, no jak tak dalej pójdzie, to nurków w Polsce zabraknie. kp

  4. Co raz więcej pieniędzy potrzeba na co raz nowsze podatki – a te jak wiadomo pojawiają się tylko dla naszego dobra.

  5. A gdzie rysopis i twarz z kamery.Moze obywatele znajdą i przyprowadza za łapkę.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo