Policjanci z lubelskiego CBŚP ujawnili 8 kilogramów KHAT-u

Policjanci lubelskiego Zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji ujawnili blisko 8kg środków odurzających w postaci czuwaliczki jadalnej, tzw. KHAT. Łącznie przechwycono już 25 kilogramów środków odurzających.

Funkcjonariusze Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej Zarządu w Lublinie CBŚP, wraz z funkcjonariuszami Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej CBŚP w Warszawie oraz funkcjonariuszami Urzędu Celnego I w Warszawie, ujawnili blisko 8 kilogramów środków odurzających w postaci czuwaliczki jadalnej, tzw. KHAT.

– Realizacja była kolejnym etapem sprawy, w której już wcześniej policjanci zatrzymali pięć osób i ujawnili 16 kilogramów KHAT – u. W areszcie nadal przebywają dwaj mężczyźni, obywatele Holandii, którzy zostali wówczas zatrzymani. Policjanci ustalili, że narkotyki trafiły na teren województwa lubelskiego, ale docelowo miały być wywiezione z Polski – informuje CBŚP Lublin.

Trwa śledztwo w tej sprawie.

2015-05-07 13:32:17
(fot. CBŚP)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew