Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pojechały do Tomaszowa Lubelskiego kraść portfele. Zatrzymały je sprzedawczynie

Handlujące na bazarze w Tomaszowie Lubelskim kobiety, wykazały się szczególną spostrzegawczością oraz błyskawicznie przystąpiły do działania. Ujęły dwie mieszkanki Lublina, dokonujące kradzieży kieszonkowych.

W piątek około godziny 10, jedna z handlujących na „Zielonym Rynku” w Tomaszowie Lubelskim dostrzegła dziwnie zachowujące się dwie kobiety. W tłumie klientów bacznie obserwowały one przechodzące obok niej osoby. W pewnym momencie jedna z nich włożyła rękę do torebki innej kobiety i wyjęła z niej portfel. Reakcja sprzedawczyni była natychmiastowa. Błyskawicznie złapała ona złodziejkę i przytrzymała do czasu przyjazdu policji.

W tym samym momencie inna z handlujących ujęła koleżankę zatrzymanej na gorącym uczynku kobiety. Przybyły na miejsce patrol zatrzymał mieszkanki obie kobiety po czym zostały one przewiezione na komendę, gdzie osadzono je w areszcie. Były to dwie mieszkanki Lublina w wieku 41 i 46 lat.

Jak się okazało, wcześniej dokonały kilku innych podobnych kradzieży. Policjanci odzyskali skradzione przez nie przedmioty a kobiety dzisiaj usłyszały zarzuty. W trakcie prowadzonych czynności wyszło na jaw, że obie zatrzymane w przeszłości już wielokrotnie dokonywały podobnych przestępstw. Grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. policja)
2015-12-12 11:30:24

6 komentarzy

  1. Ryje pozać, łapy poucinać.

  2. Pokazać dokładnie i w powiększeniu te mordy , żeby każdy mógł w przyszłości trzymać się za portfel jak to tałatajstwo napotka na ulicy

  3. to na zdjęciach to dwie pary małżeńskie.?Pasują do siebie.

  4. Wszyscy powinni wystąpić w Tańcu z Gwiazdami.