Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podszedł do idącego z psem mężczyzny i ugodził go nożem w szyję. Nożownik został zatrzymany

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w sprawie zdarzenia, jakie miało miejsce wczoraj w Poniatowej. Spacerujący z psem mężczyzna został zaatakowany nożem.

Do zdarzenia doszło we wtorek w Parku Miejskim w Poniatowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż do spacerującego z psem 57-latka podszedł nieznany mu młody mężczyzna. W pewnym momencie wyciągnął nóż i zaatakował nim przechodnia.

O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Poszkodowany został opatrzony, a następnie przetransportowano go do szpitala.

Jak nam przekazano, 57-latek został ugodzony w szyję. Jego życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo. Mężczyzna był cały czas przytomny, zdołał też podać funkcjonariuszom okoliczności zdarzenia jak też rysopis sprawcy.

Niebawem nożownik został zatrzymany. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Poniatowej. Obecnie funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury prowadzą z nim dalsze czynności. Jednocześnie trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. pixabay.com)

13 komentarzy

 1. Czyżby nadużył „leczniczo-wolnościowej” marihuany?

  • Jeśli już, to raczej alkohol ,wku enie, niż trawa. Teraz mam juz swój wiek 44, akle kiedyś próbowałam jednego jak i drugiego z moim fagasem. Zawsze po alko chciałyśmy się dalej napić i szukałyśmy kasy nawet i u takich dziadków. Po trawce nawet nie chciało nam się ruszać. No czasem stary jakiś czekoladę opiera
   olil, na ale żadna nigdy awantura co teraz jest po alko i różne G.

 2. Rodzicom skończyło się 500+ i wygonili z domu więc szukał sposobu na dach nad głową za darmo. I chyba znalazł.

  • A co tu ma to 500plus do rzeczy? Takie komentarze może pisać jedynie miernota intelektualna lub jest to celowe działanie mające dyskredytować partie rządzącą, której sam do końca nie lubię. Jednak jak widzę, przy każdym głupim wybryku jakiegoś bandyty lub pijaka wyciągany jest argument 500+. Jeśli ma się tylko tyle do napisania, to lepiej już wcale nie zostawiać komentarza.

   • Odi Profanum Vulgus

    Jakkolwiek nieprzejednanym wrogiem obecnego reżimu bym nie był, to zgadzam się, że to durny komentarz, bo sprawca miał 25 lat, a 500+ jest przyznawane do 18. r. życia, więc napastnik nawet przez chwilę tych pieniędzy nie widział.

   • Stary kawaler albo stara panna wyborcy ryżego szwaba zawsze będą zazdrościć 500 Plus.

    • Nie chodzi o to, bo Donalda i jego świty też nie trawię. Mam poprostu dosyć tych obrażających argumentów zwolenników jednej i drugiej partii. W każdych mediach zaczyna się przedwyborcza machina propagandową od TVP, po TVN. Od radia Free po radio ZET. W internecie, jak widzę, wcale nie lepiej….

 3. Opole lubelskie i okolice. Norma.

 4. Musiał mieć coś tak jak ja . Ja też nie lubię psów , kotów i w ogóle wszelkich zwierząt .

  • Andrzeju sądząc po codziennych twoich komentarzach to ty wszystkich nie nawidzisz oprócz prawicy i swojej wsi . To musi być męczące . Nienawiść zżera człowieka .No ale cóż tak mają potomkowie chłopa pańszczyźnianego.

 5. Głosowałem na PO.

 6. Poniatowa,pracy brak ale skąd s miał kasę na narkotyki i latanie z nozem

 7. Imię sprawcy ??

Dodaj komentarz

Z kraju