Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Podpalił ozdobny lampion na latarni. Nagranie trafiło do policjantów

Świdniccy strażnicy miejscy zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać sprawcę podpalenia lampionu na jednej z latarni w centrum Świdnika. Lampion by dekoracją przygotowaną z okazji III Świdnickiej Nocy Kultury.

Tydzień temu dyżurny monitoringu miejskiego w Świdniku ujawnił podpalenie lampionu znajdującego się na jednej z latarni placu z fontanną, który wywieszony był jako dekoracja na III Świdnicką Noc Kultury. Na miejsce zadysponowano straż pożarną.

Jak się okazało, sprawca wykroczenia został ujawniony na kamerach monitoringu. Zgromadzony materiał w tej sprawie został przekazany do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku celem prowadzenia dalszych czynności. Mundurowi ustalają sprawcę tego czynu.

W minionym tygodniu strażnicy miejscy ze Świdnika przekazali 3 inne nagrania z monitoringu miejskiego w sprawie popełnionych przestępstw czy też wykroczeń. Z kolei z obserwacji własnych monitoringu, dyżurny Straży Miejskiej ujawnił 5 wykroczeń, gdzie skierował patrol straży lub powiadomił Policję.

9 komentarzy

  1. Do paki tępego lewaka.

    • To wylęgarnia szczurów pisowskich więc prowokacja ci się nie udała. Wracaj na plebanię czyścić sedesy.

  2. A Tuska nie było wtedy w Świdniku?

  3. I tak wina będzie policji bo jej nie było, albo była bez różnicy

  4. policja obecnie prowadzi inne czynności na Mokotowie i nie zajmuje się takimi bzdetami ewentualnie jakieś pałowanko kobiet a w wolnej chwili po robocie powtórzyć wpisy na tutejszym forum ku chwale jedynie słusznej partii rządzącej po wsze czasy

  5. Zgłosiłem na policję uszkodzenie samochodu zarejestrowane przez Straż Miejską. Policja umorzyła sprawę. Pewnie nie chciało im się ruszyć …..

  6. Antoni chyba jesteś mało znaczącym pionkiem skoro policja olała ciebie.
    Albo może nie podałeś im nazwiska i adresu sprawcy bo gdyby mieli gotowca to może wtedy coś by zrobili.

Dodaj komentarz

Z kraju