Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Była pijana i poszukiwana. Rozbiła samochód na parkingu

Dzięki czujności mieszkańca Świdnika została zatrzymana nietrzeźwa kobieta kierująca mazdą. 23-latka nie dość, że pijana wsiadła za kierownicę pojazdu, to dodatkowo uszkodziła zaparkowany samochód najeżdżając na niego. Jakby tego było mało, okazało się jeszcze, że jest poszukiwana.

W poniedziałek po godzinie 17.00 dyżurny świdnickiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w Świdniku na ul. Kościuszki świadek zatrzymał kierującą pojazdem marki Mazda. Kobieta chwilę wcześniej najechała swoim pojazdem na zaparkowany pojazd. Zgłaszający stwierdził, że zachowanie kobiety budzi wątpliwości, co do stanu jej trzeźwości. Dodatkowo kobieta miała w swoim pojeździe puste puszki po piwie.

– Policjanci, którzy podjęli interwencję po przebadaniu kobiety na zawartość alkoholu potwierdzili, że jest nietrzeźwa. Wynik badania wskazał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Podczas sprawdzania 23-latki w systemie okazało się, że dodatkowo jest poszukiwana przez sąd do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie – informuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

Wkrótce kobieta stanie przed sądem i odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi do dwóch lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysokie świadczenie pieniężne nawet do 60 tysięcy złotych. Dodatkowo odpowie za najechanie na zaparkowany pojazd.

9 komentarzy

  1. wychowanka dobrej zmiany , nie mogę patrzeć na tą złodziejską zmianę

  2. 23-latka zamiast rodzić dzieci daje w szyję.

  3. Wracała z marszu tęczowych przygłupów.

  4. Pewnie wracała z wczorajszego pissowskiego święta…

  5. Pabloo(oryginał)

    Kumulacja? ?

  6. Włosy pomalowane na fioletowo to tęczowa patologia.

  7. Zwykła ścierka ze wsi

Dodaj komentarz

Z kraju