690 680 960

Podpalił dom, w którym znajdowała się jego żona z dzieckiem. Następnie uciekł (zdjęcia)

Wstępną przyczyną pożaru domu, było celowe podłożenie ognia. W środku znajdowała się kobieta z 7-letnim dzieckiem. Poszukiwaniem właściciela budynku zajęli się policjanci.

Pożar w miejscowości Zasiadki w gminie Międzyrzec Podlaski został zauważony w poniedziałek około godz. 22.40. O wszystkim zostały zaalarmowane służby ratunkowe. Po przybyciu strażaków na miejsce okazało się, że pali się kuchnia w jednorodzinnym parterowym budynku mieszkalnym o konstrukcji murowanej.

Wcześniej budynek opuściła kobieta z 7-letnim dzieckiem. Istniało jednak podejrzenie, że w środku pozostał jej mąż. Dlatego też strażacy weszli do środka i zaczęli sprawdzać poszczególne pomieszczenia w poszukiwaniu mężczyzny. Niebawem pewne już było, że nikogo w budynku nie ma.

W akcji gaśniczej brały udział cztery zastępy straży pożarnej z JRG w Międzyrzeca Podlaskiego i OSP z Rzeczycy i Śródmieścia w Międzyrzecu Podlaskim. Straty zostały oszacowane na kwotę 20 tys. złotych. Jak wstępnie ustalono, przyczyną pożaru było celowe podłożenie ognia. Poszukiwaniem właściciela domu zajęli się policjanci.

(fot. KM PSP Biała Podlaska)

12 komentarzy

 1. Dożywocie. Nie widzę innej możliwości.

 2. Czapka z daszkiem

  Kim trzeba być żeby zrobić coś takiego ??

  Mąż i ojciec ? Serio ?

 3. Aż tak przesoliła ?

 4. Gilotyna. Dożywocie to nagroda za coś takiego.

 5. Ja widzę inną możliwość: profilaktycznie , ku przestrodze innym, zastrzyk usypiający na wieki

 6. niedługo ich zoabczymy w „nasz nowy dom” 🙂

  • A jeśli nawet to co? Pojedziesz ich jeszcze raz spalić, bo im się nie należy? W przeciwieństwie do wielu tego typu akcji ta nie jest z publicznych pieniędzy, jak Solorz będzie chciał, to im postawi pałac 500m2 a tobie nic do tego.

 7. Dziwne. Praktycznie zawsze czyta się że przyczyną pożaru najprawdopodobniej było zwarcie instalacji elektrycznej. A tutaj celowe podpalenie? Ciekawe na jakiej podstawie to ustalili? Że go nie było w domu? Może pił gdzieś wódkę i tyle.

 8. Na cholere sie żenią te chłopy jak potem takie akcje..

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas