Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podjechał pod dom matki, oblał budynek benzyną i podpalił. Trafił do aresztu

Od dłuższego czasu nachodził kobiety grożąc im i je wyzywając. Twierdził m.in., że je zabije. Jego ostatnia wizyta zakończyła się podpaleniem domu. Od razu trafił za kratki.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w miejscowości Kolonia Góra Puławska. Pod jeden z domów podjechał audi 28-latek z Puław. Po raz kolejny zaczął wygrażać mieszkającej tam matce, żądał też, aby ta wpuściła go do środka. Kobieta obawiając się agresywnego syna, który już wcześniej groził jej pozbawieniem życia, nie otworzyła drzwi.

Wówczas mężczyzna wziął pojemnik z łatwopalną substancją, oblał nią drzwi i elewację budynku, po czym podpalił. Całą sytuację zauważył sąsiad, który ugasił płomienie, zanim te zdążyły się rozprzestrzenić. O wszystkim zaalarmowana została policja, funkcjonariusze zatrzymali agresora i osadzili w celi.

Badanie alkomatem wykazało, że 28-latek miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu przedstawiono mu zarzuty m.in. kierowania gróźb pozbawienia życia wobec dwóch kobiet czy też prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Decyzją sądu zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

5 komentarzy

  1. Tak to jest jak się wymiesza wódkę z mefedronm.

  2. Daniel syn Zenka też go podpali a jak przestanie dawać mu kasę

  3. Czasem matka to wróg i nie z winy dziecka.

  4. PIS -Pieniądze i Stołki

    jak to w PISie

Dodaj komentarz

Z kraju