690 680 960

Podejrzanie zachowywał się w pracy, był „dziwnie wesoły”. Policjanci wyjaśnili dlaczego

Lubelscy policjanci interweniowali w jednym z marketów na terenie Lublina. Jak się okazało, znajdujący się tam pracownik był pod wpływem środków odurzających. Co więcej, w miejscu jego zamieszkania mundurowi ujawnili ponad 800 gramów marihuany i krzaki konopi.

W ubiegłym tygodniu lubelscy policjanci otrzymali zgłoszenie z jednego z marketów przy ulicy Turystycznej w Lublinie. Z informacji przekazanych mundurowym wynikało, że jeden z pracowników dziwnie się zachowuje i może być pod wpływem narkotyków.

Na miejscu zjawili się mundurowi z narkotesterem i przebadali 27-latka. Jak się okazało, mężczyzna był pod wpływem środków odurzających. W związku z tym policjanci postanowili przeszukać miejsce zamieszkania mężczyzny. Tam odnaleźli ponad 800 gramów marihuany i 8 krzaków konopi innych niż włókniste. Mieszkaniec Lublina został zatrzymany.

27-latek usłyszał zarzuty związane z posiadaniem znacznych ilości narkotyków i uprawą konopi. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 10 lat więzienia.

(fot. pixabay.com)

15 komentarzy

 1. Radosny, w dobrym nastroju pracownik marketu na śmieciowej umowie, bez perspektyw, to w istocie bardzo niepokojące zjawisko.

  • Maryśka potrafi rozbawić, a tu milicja i koniec zabawy. Łojojoj co za czasy nastały, nawet z Maryśką pofiglować nie można.

 2. Celebryci jeżdzą po pijaku. Potrącają ludzi, uderzają w przedmioty..i chodzą po ulicy.

 3. Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąd się wziąłem. Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek, mam w domu światło, gaz, powtarzam jeszcze raz.

 4. wielki sukces piesków systemu !!!

 5. Człowiek, który po pijaku zabił mojego krewnego i uciekł z miejsca dostał zaledwie 4 lata wiezienia. A tu za takie glupoty 10 lat.
  Kpina

  • Rozumiesz pojęcie „grozi maksymalnie”? Czy czyn człowiek o którym piszesz zagrożony był maksymalnie czteroletnią odsiadką?

 6. Josek Rozenberg Cymerman

  W Polsce wesoły człowiek to idealny kandydat na pacjenta psychuszki, albo do zwinięcia przez policję.

 7. wesoły? jak on śmie! zakazać!! i jeszcze pewnie gwałci lodówkę po 23.oo, zwyrol

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas