Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Podczas meczu piłkarskiego sędziowali będąc po alkoholu

Do niecodziennej sytuacji doszło w trakcie meczu piłkarskiego w Kraśniku. Dwóch sędziów liniowych było pod wpływem alkoholu.

Podczas meczu piłkarskiego III ligi, rozgrywanym na Stadionie Miejskim w Kraśniku, interweniowali policjanci zaalarmowani przez organizatora. Przekazał on mundurowym, że sędziowie są pod wpływem alkoholu.

Na boisku pojawili się funkcjonariusze z alkomatem, którzy potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że jeden z mężczyzn miał 0,3, a drugi 0,6 promila alkoholu. Sędzia główny był trzeźwy.

Wobec dwóch arbitrów zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie w związku z wykonywaniem czynności zawodowych pod wpływem alkoholu.

(fot lublin112.pl – ilustracyjne)

12 komentarzy

  1. Jak przed meczem to pół biedy bo do końca meczu by miał 00.?

  2. Prawie jak w Rosji.

  3. Rozgrzewali się.

  4. Na trzeźwo wstydzili się sędziować w tej lidze co kopią fleje z Moturu.

  5. organizator sam zorganizował poczęstunek a potem zadzwonił po policję , w Kraśniku to jest wysoce prawdopodobne . Ale i tak im to nie pomogło bo z Chełmianką nie zdołali wygrać

  6. Bo pewnie na trzeźwo nie dali rady oglądać tego „widowiska”. Ja im się nie dziwię.

  7. Kraśnik stan umysłu

  8. „Wobec dwóch arbitrów zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie w związku z wykonywaniem czynności zawodowych pod wpływem alkoholu.” – czy podobny wniosek skierowano wobec księdza, który niedawno odprawiał mszę po pijaku? Jakoś tej informacji zabrakło.

  9. I do tego dyskryminacja mężczyzn na biletach !

  10. Szkoda, że nikt nie podał, że sędziowie byli z Krakowa.