690 680 960

Po pijanemu wsiadł na motorower, wjechał w ogrodzenie posesji. Śmigłowiec zabrał go do szpitala (zdjęcia)

Pijany motorowerzysta na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków. Z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 14:35 w miejscowości Tarło w gminie Niedźwiada w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że motorowerzysta uderzył w ogrodzenie posesji. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam wyjaśniała st.sierż. Jagoda Stanicka z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż kierujący motorowerem mężczyzna na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem, zaś jednoślad uderzył w znak drogowy a następnie ogrodzenie posesji.

Z uwagi na liczne obrażenia, jakich doznał 52-latek, na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mieszkaniec gminy Lubartów został przetransportowany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że motorowerzysta był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Po pijanemu wsiadł na motorower, wjechał w ogrodzenie posesji. Śmigłowiec zabrał go do szpitala (zdjęcia)

Po pijanemu wsiadł na motorower, wjechał w ogrodzenie posesji. Śmigłowiec zabrał go do szpitala (zdjęcia)
(fot. nadesłane – Kaziczek K.)

6 komentarzy

 1. W końcu dobra wiadomość.

 2. To pijanego wolno przewozić środkami transporu publicznego??? Tylko na lawecie przypasany pasami i po bruku , wertepach , szybko by doszedł do siebie . Co za humanitaryzm i opieka nad opojem?????

 3. zamiast wysyłać śmigłowiec, trzeba mu było podpiąć pół litra dożylnie.

 4. anielski pacjent

  za przyjemne ratowanie pijaczka zapłacimy wszyscy. Do pierwszego kontaktu nie można wejść

 5. ***** *** i ich wyborców

  No i po co śmigłowiec, szpital, było zakopać pijaczynę pod tym płotem!

 6. ***** PO i Romka i Stefanka

  I pies go ***** jak PO

Kursy walut

 • USD 4.3697zł -0.83%
 • GBP 5.3464zł -0.31%
 • EUR 4.6356zł 0.03%
 • CHF 4.803zł 0.12%

Polub nas