Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po opadach śniegu i marznącego deszczu panują trudne warunki do jazdy na ulicach Lublina

Po wieczornych opadach śniegu na ulicach Lublina panują trudne warunki do jazdy. W wielu miejscach pod warstwą śniegu znajduje się lód, zwłaszcza na dojazdach do skrzyżowań.

Wieczorne opady śniegu i marznącego deszczu sprawiły, że na niektórych ulicach zrobiło się bardzo ślisko, zwłaszcza na dojazdach do skrzyżowań. Pierwszy raz w tym roku na lubelskie ulice wyjechała tak duża liczba pługów i solarek.

Przed północą na niektórych odcinkach było już czarno, jednak większość arterii miasta znajduje się jeszcze pod śniegiem i lodem. Warto zwolnić podczas pokonywania zakrętów i przy dojeżdżaniu do skrzyżowań. W chwili obecnej nie występują już opady. Piesi muszą również uważać, miejscami na chodnikach jest bardzo ślisko.

2018-01-17 00:00:57
(fot. lublin112.pl)

33 komentarze

  1. Bimmer brawo!! W końcu się wydało gdzie zarabiasz na życie hehe. 230 raz ktoś cie zapioł? Mocne zwieracze chyba jeszcze hihi

  2. Szwagier Paderyszczyka siory Mańki brat rodzony

    Bimmer zapomniał przed 0 postawić przecinek. He he he.

  3. Ludzie toż to spadła odrobinka śniegu a wy już lamentujecie jak by z metr tego śniegu nasypało… Jak się ma dobre opony i jedzie się z głową to nie rozumiem co was tak ten śnieg boli? Ciekaw jestem ilu cwaniaków jeździ na letnich oponach bo szkoda kasy na opony bo kiepskie zimy u nas…

Z kraju