Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po kłótni z żoną podpalił jej stodołę. Od lat znęcał się psychicznie nad rodziną

Mężczyzna, który po kłótni z żoną podpalił jej stodołę i wyrządził szkody na blisko 50 tys. złotych najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 56-latek odpowie również za znęcanie się nad bliskimi oraz groźby.

Zatrzymany w minioną środę przez opolskich policjantów 56-latek po kłótni z żoną podpalił należącą do niej stodołę. Straty wywołane pożarem oszacowano na blisko 50 tys. złotych. W stodole znajdowało się m.in. 30 ton pszenicy i sprzęt rolniczy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Przyznał się do podpalenia stodoły swojej żony.

– Śledczy udowodnili również, że mężczyzna przez kilka lat psychicznie znęcał się nad członkami swojej rodziny oraz dopuszczał się gróźb. Komendant Powiatowy Policji w Opolu Lubelskim zwrócił się o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania – informuje asp. sztab. Edyta Żur z opolskiej Policji.

Wczoraj po południu Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim orzekł trzymiesięczny areszt dla 56-latka. Grozić mu może łącznie nawet do 12 lat więzienia.

2017-09-16 17:26:38
(fot. Policja Opole Lubelskie)

11 komentarzy

  1. W jaki sposób śledczy „udowodnili”?

  2. Ale zgredzisko.

  3. i kolejnego bedziemy utrzymywac z podatkow,brawo sedzia!!!!!!!!!!!!!!!!1sam sama powinnien powinna pojsc posiedziec zamiast mu wpie..lic to go posadzic a co tam miejsce jest

  4. Zul zasrany,pije nie pracowal i kobiecinie dorobek spalil.Sam praca sie nie skalal.

  5. Tyle czasu znęcał się nad rodziną a wymiar sprawiedliwości spokojnie czekał aż dojdzie do jakiejś tragedii. KOMPROMITUJECIE SIĘ OBROŃCY DOTYCHCZASOWEGO SYSTEMU SĄDOWNICZEGO! Jaki donos napiszecie teraz do PE?!

  6. Ten policjant po prawej to w rozchełstanym mundurze jest ? Oba funkcjonariusze jakieś takie …

Z kraju