Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Płonie dom wypoczynkowy w Kazimierzu Dolnym. Z ogniem walczy kilkudziesięciu strażaków (foto, wideo)

Trwa akcja gaśnicza na wjeździe do Kazimierza Dolnego. Pali się budynek domu wypoczynkowego. Obiekt w całości objęty jest ogniem. Droga została zablokowana.

Pożar budynku przy ul. Puławskiej w Kazimierzu Dolnym został zauważony w poniedziałek przed godziną 23. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak się okazało, ogień objął pensjonat zlokalizowany na wjeździe do miasteczka od strony Bochotnicy, w pobliżu stoku narciarskiego. Pożar był już bardzo rozwinięty i obejmował całą górną kondygnację obiektu.

Jak nam przekazano, do chwili obecnej strażakom nie udało się jeszcze opanować sytuacji. W akcji gaśniczej bierze udział kilkudziesięciu strażaków z PSP w Puławach oraz z jednostek OSP z całej okolicy.

Na razie nie ma informacji, aby w zdarzeniu ktokolwiek ucierpiał. Wiadomo już, że obiekt był na sprzedaż. Na wjeździe do Kazimierza występują duże utrudnienia w ruchu. Droga została całkowicie zablokowana. Policjanci apelują do kierowców, aby wybierać inne drogi dojazdowe do miasteczka.

Płonie dom wypoczynkowy w Kazimierzu Dolnym. Z ogniem walczy kilkudziesięciu strażaków (foto, wideo)

(fot. wideo – nadesłane)

14 komentarzy

 1. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

  Nie wiem jak jest tym razem, ale bywały już tu informacje: PILNE, gdzie np. informowano, że z wielkim parciem na gaszenie pożaru przybyło zastępów 5-7 i podano jeden prąd wody.
  (chyba prawo do użycia sikawki miał ten co przebił licytację)

  • Co ty Cieciu masz do tych strażaków, co artykuł to o PSP czy OSP to coś ci nie pasuje. Za dużo, za mało przyjechało, zalali wodą, za mało lali wody … Cieciu, ty psychiczny jesteś jakiś, czy nie chcieli cię przyjąć?

 2. Jeśli już to w Bochotnicy na ulicy Kazimierskiej a nie w Kazimierzu,to nie jest część Kazimierza.

 3. ten ognisty napis dużo mówi

 4. Hehe. Na sprzedaż…

  Cudowny samozapłon ubezpieczonego, niesprzedawalnego budynku?

 5. Lekarz ostatniego kontaktu

  Nie mogło się sprzedać i się zapaliło …Łojojoj

 6. Rozbiórka się powiodła.

 7. w końcu jakaś atrakcja w tych okolicach 🙂