Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany wsiadł za kierownicę BMW i ruszył w drogę. Doprowadził do dwóch kolizji (zdjęcia)

Pijany mężczyzna kierujący BMW doprowadził do dwóch kolizji. Najpierw 32-latek uderzył w kierującą fordem, po czym odjechał z miejsca zdarzenia, a później podczas wyprzedzania wjechał w kierującą peugeotem. Mieszkaniec Łęcznej miał prawie 3 promile.

Do zdarzenia doszło po południu w Łęcznej. Policjanci zostali zaalarmowani, że na ulicy Wiosennej doszło do kolizji drogowej, a sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Jak się okazało kierujący pojazdem marki BMW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok nadjeżdżającego z naprzeciwka pojazdu marki Ford Mondeo, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Fordem kierowała 29-letnia mieszkanka Łęcznej. Kobieta podróżowała ze swoim 4-letnim dzieckiem. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Po przejechaniu około 2 kilometrów kierujący BMW doprowadził do kolejnej kolizji. Na ulicy Polnej podczas manewru wyprzedzania wjechał w pojazd marki Peugeot uszkadzając go. Peugeotem kierowała 61-letnia mieszkanka Łęcznej. Pasażerką pojazdu była 14-latka.

Policjanci zatrzymali kierującego BMW. To 32-letni mieszkaniec Łęcznej. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Pozostali uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi.

Wkrótce zgromadzona dokumentacja w tej sprawie zostanie przekazana do sądu. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Łęczna)

7 komentarzy

 1. Kolejny gruz wyeliminowany

 2. Elektorat pis-u się rozbija po pijanemu. Czy kogoś to jeszcze dziwi?

  • Suweren wstał z kolan i efekty widzimy. Policja i prokuratura pod PIS-owskim butem, więc „żelazny elektorat” tej partii nie boi się niczego i nikogo.

  • Tak, mnie dziwi skąd się takie deb..e biorą jak ty!

 3. pisowiec na 100%

  Aaa to pisowska mendoza!

 4. Mafia pis ma władzę i wolno im wszystko

 5. On niepił żadnego alkoholu on cały dzień się modlił do Tuska o wybawienie spod jarzma PIS i to go tak sponiewierało.

Z kraju