Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany wjechał oplem w latarnię i znak. Przewracająca się latarnia uszkodziła renaulta

Wczoraj rano w Jaszczowie doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem pijanego kierującego oplem. Mężczyzna uderzył pojazdem w latarnię. Ta zaś przewróciła się przed renaulta uszkadzając go. Wkrótce sąd oceni postępowanie 57-letniego mężczyzny, który nietrzeźwy prowadził samochód.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek przed godziną 7.00 w Jaszczowie w powiecie łęczyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna kierujący oplem uderzył w latarnię i znak, a następnie upadająca latarnia uszkodziła renaulta.

– Dwóch mieszkańców gminy Milejów widząc to zdarzenie zatrzymało 57-latka kierującego oplem, który był pijany. Po czym zaalarmowali policjantów. Mundurowi sprawdzili stan jego trzeźwości. Okazało się, że miał blisko promil alkoholu w organizmie. Ponadto jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. 32-letnia kierująca renaultem była trzeźwa – informuje starszy aspirant Magdalena Krasna z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Niedługo 57-latek stanie przed sądem i odpowie za swoje wyczyny na drodze. Musi liczyć się ze sporymi kosztami i ryzykiem pobytu za kratkami.

Pijany wjechał oplem w latarnię i znak. Przewracająca się latarnia uszkodziła renaulta

(fot. Policja Łęczna)

5 komentarzy

  1. jak mial uwazac jakbyl pijany mogli dali lot szozy postawic lllatarke

  2. To niby zaostrzenie przepisów drogowych wcale nie zrobiło żadnego wrażenia na pijakach,dalej jeżdżą i narażają na śmierć niewinne osoby, kiedy to się skończy do uja!

Dodaj komentarz

Z kraju