Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany przyjechał na komisariat złożyć zeznania

Policjanci wezwali na przesłuchanie 42-latka w związku z wykroczeniem jakie popełnił. Mężczyzna przyjechał na komisariat mając ponad promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w Łabuniach w powiecie zamojskim. Na tamtejszy komisariat stawił się 42-letni mieszkaniec gminy Komarów Osada. Mężczyzna miał złożyć zeznania w związku z toczącym się postępowanie w sprawie wykroczenia.

– Mężczyzna zgłosił się zgodnie z datą i godziną wskazaną na wezwaniu. Jednak zachowanie mężczyzny wzbudziło w policjantach podejrzenie, że może być pijany. Nie pomylili się. Przeprowadzone badanie wykazało, że 42-latek miał w organizmie ponad promil alkoholu – informuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej Policji.

Funkcjonariusze nie mogli więc przesłuchać mężczyzny. Jak się okazało 42-latek przyjechał na policję samochodem marki Volkswagen, który zaparkował tuż przed budynkiem posterunku.

– Nietrzeźwego 42-latka zatrzymano, zostały mu również zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami. W piątek usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości – wyjaśnia asp. Dorota Krukowska-Bubiło.

Podejrzany nie przyznał się do zarzucanego czynu i odmówił składania wyjaśnień. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

2017-11-25 10:21:06
(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. dziady ja jak jade to na światłach ludzie czapki z głów zdejmują i klękają bo wypasiona beta jedzie

  • turlaj beret psi wentlu

   • dziadu zapewne nie masz niczego sie w swoim nędznym życiu nie dorobiłeś pewnie nawet na skode cie nie stac bo jesteś nikim.zwykłym dziadem jesteś plebsie z 12 pietrowego zasyfialego bloku hehe śmieje sie z ciebie dziadu zapewne nie odpiszesz bo neta masz z hot spota hehe dziadu

    • Bimmerku, uspokój się, bo ci żyłka pęknie i kto będzie ujeżdżać beęwjo po twoim odejściu? 😀

    • Będziesz Miał Większego...

     Twoje komentarze są dość monotonne, a Pan z artykułu inteligencją podaje na Twojego rodzica…

 2. Kto to rodzi takich głupków na tym świecie..??/

 3. patologia z melin,myślą tylko o tym jak sie napić dziady

 4. Bimmer to nawet prawa jazdy nie ma znam typka Abawarke to widzi na ulicy jak czeka na PKS

 5. To będzie granda na wsi

Wiadomości z info112