Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany mężczyzna doprowadził do kolizji i odjechał. W trakcie zatrzymania znieważył policjantów

Wsiadł za kierownicę po alkoholu, potem doprowadził do kolizji i odjechał, a na koniec znieważył policjantów. Wkrótce 29-latek za swoje czyny odpowie przed sądem.

Wczoraj po południu w Firleju doszło do zdarzenia drogowego z nietrzeźwym kierującym. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że zgłaszający był świadkiem, jak mężczyzna spożywał alkohol na ośrodku wypoczynkowym w Firleju, a następnie wsiadł do forda i odjechał w kierunku miejscowości Firlej.

Następnie osoba zgłaszająca pojechała za fordem. W centrum Firleja kierujący fordem najechał na samochód zgłaszającego i odjechał w kierunku ośrodka. Świadek wskazał samochód oraz kierującego policjantom przybyłym na miejsce zdarzenia. Ponadto całą sytuację nagrał telefonem komórkowym.

Jak się okazało, 29-latek siedzący za kierownicą forda miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. 29-latek został również zatrzymany, a podczas interwencji zachowywał się agresywnie i znieważył funkcjonariuszy używając wobec nich słów obelżywych. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Dzisiaj z jego udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe. 29-latek odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności. Odpowie również za znieważenie funkcjonariusza publicznego wykonującego czynności służbowe oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. Brawo. Tępić patologie.

 2. Jak można znieważyć słowami obelżywymi kulsona?

 3. Podejrzewam, że jak go wypuszczą to przyjedzie do Lublina i zaparkuje na chodniku, na skos lub na dwóch miejscach. A jak się zwróci uwagę to będzie się pyrgać.

  • Jak wytrzeźwieje to będzie płakał jak dzieciak . To typ Kozaka któremu wóda pompuje wrzody pod pachami , a kac zwiotcza mózg .

   • Mniej prawdziwy, ale Polak (!)

    O to to, o to to – nareszcie jakieś rozsądne słowa !!!
    Brawo policja, czekamy co wysoki sąd na to.

 4. Suweren wstał z kolan…

 5. Policjanta obrażać nie można ,jeszcze po pijanemu.Policjanta nawet nie można prosić o pomoc,jak jest się szarym obywatelem, ciężko pracującym.Policjant jest głównie po to by pomagać swoim kolegom,rodzinom,znajomym,a jak np zobaczy taki policjant człowieka cierpiącego na silne bóle ,to karze ludziom w całej gminie prześladować za wygląd takiego człowieka.Malo,tego grozi więzieniem i zastrasza i za co -wyglad.Polcjanta nie wolno nie denerwować -nalezy pozwolić ,by ci człowieku bez znajomości ludzie niszczyli zdrowie i życie przez wiele lat.Nie wiem jak jest policja w województwie lubelskim ,ale u nas tu w gminie Radecznica w powiecie zamojskim to jest po prostu dramat-nie masz znajomości ,to lepiej zdechnij ,umrzyj,bo inaczej ludzie będą cię poniżać,gnoic i starać się zamęczyć przy przyzwoleniu policji

Z kraju

Polityka i społeczeństwo