Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca zabił dwie osoby. Do końca życia miał nie wsiadać za kierownicę (zdjęcia)

Sprawca wczorajszego, tragicznego w skutkach wypadku koło Radzynia Podlaskiego, był pijany. Po raz kolejny w takim stanie wsiadł za kierownicę.

Znane są już wstępne ustalenia w związku z tragicznym w skutkach wypadkiem, jaki miał miejsce w czwartek w miejscowości Niewęgłosz w gminie Czemierniki w powiecie radzyńskim.

Jak już informowaliśmy, około godziny 15:55 na drodze wojewódzkiej numer 814 Radzyń Podlaski – Glinny Stok zderzyły się dwa samochody osobowe: opel zafira i citroen berlingo. W wypadku zginęły dwie osoby.

Jak ustalili policjanci, kierujący Oplem Zafirą, 37-letni mieszkaniec gminy Milanów zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka citroenem. Jak nas poinformowano, mężczyzna poruszał się z bardzo dużą prędkością i najprawdopodobniej zaczepił o znajdującą się na środku jezdni, tuż przy przejściu dla pieszych, wysepkę.

W wyniku wypadku kierująca citroenem, 53-letnia mieszkanka Radzynia Podlaskiego, oraz 30-letni pasażer opla ponieśli śmierć na miejscu. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący oplem i drugi z jego pasażerów.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca opla miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Co więcej, nie był to pierwszy raz, kiedy 37-latek w takim stanie wsiadł za kierownicę. Był już kilkukrotnie zatrzymywany za jazdę po pijanemu i posiadał sądowy dożywotni zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.

Pijany kierowca zabił dwie osoby. Do końca życia miał nie wsiadać za kierownicę (zdjęcia)

(fot. iledzisiaj.pl)

59 komentarzy

  1. Znam ich osobiście i wiem ze tam wszyscy z tej rodziny jeżdżą pod wpływem . Zginął ojciec 4 dzieci Ale nie raz widziałam że on jak i jego żona jeżdżą z dziećmi po pijaku inaczej skończyć sie nie mogło. Nie raz było zgłaszane na policję Ale czy ktos sie zainteresowal ta patologia ??

  2. Czyli ile osob ponioslo smierc w wyniku tej strasznej tragedii?!Pasazer w wieku 30 lat z opla oraz kobieta 52 z berlingo wiec nie rozumiem skoro 30 latek byl ojcem 4 dzieci a byl pasazerem to kto zginol on czy kierowca opla?!

    • Mieszkanka Radzynia.

      Ludzie mają wiedzę że dana osoba pije i jedzie dlaczego nie dzwonią do właściwych służb?? Tak właśnie odnoszę się do Pani znajomej która publicznie opisuje fakt że owa osoba notorycznie spożywa alkohol.Gdzie Pani sumienie ?przepraszam gdzie .Widzi Pani dzieci wsiadajace do pijanych rodziców.!Ludzie znieczulica! Potraficie nagrać film z wypadku nie potraficie zgłosić tak ważnego zagrożenia.?Potraficie nagrać gdy matka da klapsa dziecku na ulicy a nie potraficie powstrzymać Mordercę!!

  3. chyba nikt nie ma wątpliwości, że obecny system kar to lipa, kar powinny być odpowiednio ostre by działały prewencyjnie, wystarczy podejrzeć ich wysokość w krajach zachodnich… jeżeli ktoś za jazdę po pijaku traci prawo jazdy na 3 miesiące, powiedzmy, że na pół roku i 2000zł grzywny to co robi? płaci grzywnę i jeździ bez prawka, ryzyko kontroli jest znikome, o ile nie rzuca się w oczy np. jeżdżąc wężykiem bez świateł w nocy albo rozwalając auto, taka prawda. Gdyby za kradzieże, np. 5000zł karano zakazem okradania i grzywną 1000zł to gość by szedł kraść dalej by zarobić na grzywnę i tyle. Kiedy w końcu coś się zmieni, ile ludzi jeszcze zginie?