690 680 960

Po pijanemu staranowali ogrodzenie, pasażer uciekł. Niebawem matka przyprowadziła go policjantom

W niedzielę w murowane ogrodzenie jednej z posesji w Lublinie wjechał z impetem rozpędzony samochód osobowy. Jak się później okazało, kierowca i pasażer byli pijani. Obaj trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę na ulicy Onyszkiewicza w Lublinie. Około godziny 8 rano mieszkańcy usłyszeli głośny huk po czym dostrzegli auto, które staranowało murowane ogrodzenie jednej z posesji. Na miejsce wezwano straż pożarną, ratowników medycznych i policję.

Jak wyjaśniali nam świadkowie zdarzenia, oplem podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Kierowca poruszał się osiedlową uliczką z bardzo dużą prędkością. Najprawdopodobniej usiłował skręcić w ulicę Szczepańskiego, jednak stracił panowanie nad rozpędzonym pojazdem. Auto wypadło z drogi, staranowało drzewo, betonowy słupek a następnie murowane ogrodzenie posesji.

Po chwili z pojazdu wyskoczył pasażer i oddalił się z miejsca zdarzenia. To samo zamierzał uczynić kierowca, jednak nie mógł się tak łatwo wydostać z uszkodzonego auta. Badanie alkomatem wykazało, że dwudziestokilkuletni kierowca miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Został przetransportowany do szpitala.

Gdy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia ustalając szczegółowe okoliczności wypadku, podeszła do nich kobieta, przyprowadzając jadącego oplem pasażera, który wcześniej uciekł z miejsca zdarzenia. Była to matka mężczyzny. Badanie alkomatem również wykazało u niego podobną ilość alkoholu w organizmie. Ze względu na obrażenia ciała, on także trafił do szpitala.

Niebawem kierowca odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności a także wysoka grzywna. Zgodnie z warunkami ubezpieczenia pojazdów, ubezpieczyciel będzie także domagał się od niego zwrotu kosztów odszkodowania, wypłaconego za wyrządzone przez niego szkody.
(fot. nadesłane. Agnieszka – DZIĘKUJEMY!)
2016-08-16 21:55:19

27 komentarzy

 1. Opel das auto kolegi . A matka zaraz przyjdzie. Brawo dla matki! I to właśnie jest wychowanie.! Niech wypije to piwo co z kolegami nawazyl .

 2. Niebawem – przysłówek używany do określenia zdarzeń mających nastąpić w czasie przyszłym, synonimy – wkrótce.

  • Czytajac zaistniala sytuacje pani polonistko przenosimy sie do czasu gdy to sie stalo. Wiec, uzycie slowa niebawem w tym zdaniu mialo sens. Poniewaz niebawem od zaistnialej sytuacji przyprowadzony zostal drugi uczestnik zdarzenia. Oby jak najmniej takich polonistek w polsce.

 3. znowu BMW

 4. Ale urwał !!!

 5. A gdzie jest „Opel staranował’?. Tylko o bmw sie pisze w nagłówkach?

 6. Szkoda ze motocyklem nie jechali 🙂 może bardziej by im to się wbiło do głowy ze po pijaku się nie jeździ.

 7. murarz się ie popisał. dziury w zaprawie

 8. Kto ma ich łapać?.jak Kempesa brak w lublinie.hehehe.kempi nie wypoczywaj tyle wracaj do roboty bo pijaki rozjada Lublin.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas