690 680 960

Pijana Ukrainka wjechała BMW do rowu. Znieważyła policjantów, ugryzła jednego z nich (zdjęcia)

Policjanci zatrzymali nietrzeźwą obywatelkę Ukrainy, która wjechała BMW do rowu. Kobieta w trakcie policyjnej interwencji była agresywna, znieważyła mundurowych, a także ugryzła jednego z nich.

W miniony piątek wieczorem policjanci otrzymali informację o nietrzeźwej kierującej BMW, która próbuje odjechać, po tym jak wcześniej wjechała do rowu.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Szczekarków na terenie pow. opolskiego. Na miejsce zostali skierowani policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie. Gdy jeden z funkcjonariuszy próbował wyjąć kluczyk, siedząca za kierownicą kobieta, która nie chciała wyjść z auta, zaczęła go gryźć.

Agresywna kobieta znieważała policjantów. Konieczne było użycie środków przymusu w postaci siły fizycznej i kajdanek. Niezbędne okazało się jeszcze przymusowe pobranie od niej krwi, bowiem powiedziała ugryzionemu przez nią policjantowi, że jest chora na gruźlicę.

Krewką kobietą okazała się 32-letnia obywatelka Ukrainy, która ostatecznie została umieszczona w policyjnym areszcie.

Kobieta musi się liczyć nie tylko z odpowiedzialnością karną za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości, ale także za znieważanie i naruszenie nietykalności funkcjonariusza. 32-latce grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Pijana Ukrainka wjechała BMW do rowu. Znieważyła policjantów, ugryzła jednego z nich (zdjęcia)

fot. Policja Lublin

103 komentarze

  1. A jaka to różnica jaka narodowość? Polaki to takie nieskazitelne ludziki? CO chwila też dobrą jazdę o nich można przeczytać.

  2. Ukrainiec, białorusin- jeden i drugi to ruska nacja.

  3. I poco było tych ikraincow wpuszczać teraz się bawią za naszą kasę tam spowrotem deportować na Ukrainę każdego ukrainca i wcale niepomagac putin zrobi z nimi pozadek zrówna z ziemią i plagiat niebedzie

  4. Nieźle bawią się w Polsce, często za nasze pieniądze, ci nasi „bracia”.

  5. Deportacja od razu

  6. a wiadomo w jaką część ciała ugryzła milicjanta

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas