Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana matka spała z konkubentem, obok leżało 2,5-letnie dziecko

35-latka miała blisko trzy promile alkoholu w organizmie, a jej konkubent ponad trzy. Oboje spali w łóżku, zaś obok leżało 2,5-letnie dziecko. W mieszkaniu walały się puste butelki po alkoholu.

W poniedziałek policjanci ze Świdnika otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że pijana matka może mieć pod opieką małe dziecko. Po przybyciu na miejsce mundurowi usłyszeli z lokalu odgłosy głośnej muzyki.

Funkcjonariusze pukali do drzwi, ale nikt nie otwierał. Jak się okazało mieszkanie było otwarte i po wejściu do środka mundurowi zastali śpiącą parę w łóżku, obok której leżało dziecko. Przy łóżku znajdowały się opróżnione butelki po wódce, a od śpiących, czuć było wyraźną woń alkoholu.

Jak się okazało 35-latka miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie, zaś jej konkubent ponad trzy. Na miejscu poza policją interweniowali pracownicy z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. 2,5-letnie dziecko kobiety zostało przekazane do rodziny zastępczej, a kobieta została osadzona w policyjnym areszcie.

Policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie, jeżeli okaże się, że kobieta dopuściła się narażenia swojego dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo uszczerbku na zdrowiu, grozi jej kara do 5 lat pozbawienie wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

17 komentarzy

  1. Brawo!!!!Pińcet plus działa!!!

  2. PATOLOGIA i teraz bedzie minus Pińcet bos:)

  3. I znowu ta peerelowska nowomowa, „konkubent”.

  4. No właśnie każdy się przypierzyl tego 500 a 500 dają od kilku lat a wcześniej to co? Nie było takich akcji?? Nie każdy kto dostaje 500 pięć dzień w dzień pali i Bóg wie co jeszcze. Dlaczego od razu każdy mówi ze to przez 500
    Ja uważam również ze nie wszyscy powinni otrzymać lub powinni być sprawdzanie co się dzieje z takimi otrzymanym pieniedzni od PAŃSTWA. ALE NIE ZNACZY XEROX ZDYSKWALIFIKOWANY KTO OTRZYMUJE TAKIE ŚWIADCZENIE SIEDZI PIJE NIE PRACUJE JARA I ROBI IMPREZY !!!!!

Z kraju