Pijana matka spała z konkubentem, obok leżało 2,5-letnie dziecko

35-latka miała blisko trzy promile alkoholu w organizmie, a jej konkubent ponad trzy. Oboje spali w łóżku, zaś obok leżało 2,5-letnie dziecko. W mieszkaniu walały się puste butelki po alkoholu.

W poniedziałek policjanci ze Świdnika otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że pijana matka może mieć pod opieką małe dziecko. Po przybyciu na miejsce mundurowi usłyszeli z lokalu odgłosy głośnej muzyki.

Funkcjonariusze pukali do drzwi, ale nikt nie otwierał. Jak się okazało mieszkanie było otwarte i po wejściu do środka mundurowi zastali śpiącą parę w łóżku, obok której leżało dziecko. Przy łóżku znajdowały się opróżnione butelki po wódce, a od śpiących, czuć było wyraźną woń alkoholu.

Jak się okazało 35-latka miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie, zaś jej konkubent ponad trzy. Na miejscu poza policją interweniowali pracownicy z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. 2,5-letnie dziecko kobiety zostało przekazane do rodziny zastępczej, a kobieta została osadzona w policyjnym areszcie.

Policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie, jeżeli okaże się, że kobieta dopuściła się narażenia swojego dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo uszczerbku na zdrowiu, grozi jej kara do 5 lat pozbawienie wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

17 komentarzy

 1. Brawo!!!!Pińcet plus działa!!!

 2. PATOLOGIA i teraz bedzie minus Pińcet bos:)

 3. I znowu ta peerelowska nowomowa, „konkubent”.

 4. No właśnie każdy się przypierzyl tego 500 a 500 dają od kilku lat a wcześniej to co? Nie było takich akcji?? Nie każdy kto dostaje 500 pięć dzień w dzień pali i Bóg wie co jeszcze. Dlaczego od razu każdy mówi ze to przez 500
  Ja uważam również ze nie wszyscy powinni otrzymać lub powinni być sprawdzanie co się dzieje z takimi otrzymanym pieniedzni od PAŃSTWA. ALE NIE ZNACZY XEROX ZDYSKWALIFIKOWANY KTO OTRZYMUJE TAKIE ŚWIADCZENIE SIEDZI PIJE NIE PRACUJE JARA I ROBI IMPREZY !!!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja