Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy osoby zatrzymane podczas przemytu wkładów do e-papierosów (zdjęcia)

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej nie dopuścili do przemytu. Tym razem celem nielegalnego przekroczenia granicy był przemyt wkładów do e-papierosów.

W minioną niedzielę funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Dołhobyczowie podczas nocnej obserwacji terenu, zauważyli obecność w bezpośrednim rejonie granicy państwa niezidentyfikowanych osób oraz pojazdów. Na miejsce został skierowany patrol, który stwierdził obecność trzech młodych mężczyzn, obywateli Polski.

Mieszkańcy Warszawy przemycili przez „granicę zieloną” wkłady do e-papierosów. Mężczyźni zostali zatrzymani. Funkcjonariusze zabezpieczyli również przemycany przez nich towar w postaci prawie 100 tys. sztuk wkładów do e-papierosów o wartości ponad 63 tys. zł.

Zatrzymani, odpowiedzą teraz za nielegalne przekroczenie granicy państwowej oraz przemyt. Warto zaznaczyć, iż była to pierwsza próba przemytu wkładów do e-papierosów na „granicy zielonej”.

Trzy osoby zatrzymane podczas przemytu wkładów do e-papierosów (zdjęcia)

(fot. NOSG)

7 komentarzy

 1. Wkłady do e-papierosów czy wkłady do icosów? W e-papierosach podgrzewa się liquid, a nie jakies wklady.

 2. Tiaaaa, nikt z tego korzystający nie wie o co chodzi. Wkłady to są, ale w długopisach… Co konkretnie zatrzymali? Zestawy startowe, atomizery, grzałki, liquid/premixy? Konkrety, a nie taki bełkot.

 3. To nie e-papierosy tylko wkłady do IQOSa czyli wkłady tytoniowe produkowane przez te same koncerny co zwykle fajki. Na zdjęciu widać, ze to nie są płyny do e-papierosów.

 4. Szanowni Państwo pomyli się
  E-Papieros nie zawiera wkładów.
  To co prezentujecie to iquos lub pochodne tego tworu. Nie majace nic wspolnego z e-papierosem.
  Polecam doedukowanie się.

 5. #FREETUSZYN

 6. Czy to aby na pewno wkłady do e-papierosów, bo z zdjęcia wychodzi że to Iqos, a to już nie e-papieros 🙂

 7. ale moment. przeciez na wklady heets nie ma akcyzy i nie ma tez banderoli wiec jaki przemyt??? to tak jakby wode przewozil. Wietrze tu jakis farmazon. pozdrawiam