Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pieszy potrącony przez audi na ul. Krężnickiej. Mężczyzna trafił do szpitala

Policjanci ustalają okoliczności wczorajszego wypadku, jaki miał miejsce na ul. Krężnickiej. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 21:50 na ul. Krężnickiej w Lublinie. W rejonie przejścia dla pieszych w pobliżu kościoła samochód osobowy potrącił pieszego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jechał w kierunku Krężnicy Jarej. Potrącił mężczyznę, który miał przebiegać przez jednię ze strony lewej na prawą.

Pieszy został przetransportowany do szpitala. Kierowca audi był trzeźwy. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

61

(fot. lublin112)
2018-07-29 :16:18

10 komentarzy

 1. Potrącony i kierujący to zapewne w wieku 60 +. Jak niektórzy sugerują jeden i drugi powinni mieć robione co roku badanie. Kierowca – czy może prowadzić auto, a pieszy – czy w ogóle powinien wychodzić z domu!!! Do takich absurdów sprowadza się „mądre” myślenie. Może co roku badania powinna robić grupa wiekowa, która powoduje statystycznie najwięcej wypadków. Nie są to na pewno osoby pomierzy 60 a 70 rokiem życia. W pewnym wieku każdy świadomy i odpowiedzialny człowiek stawia auto na „klocki” i prawko oddaje dzieciom albo wnukom do utylizacji, ale żadem młody nie może mu tego nakazywać!!!

  • Roznica miedzy statym a mlodym kierowca jest taja ze od starego mozna wiecej wymagac bo w koncu doswuadczony i wiecej sytuacji na dtodze go w zyciu spotkalo. Mlody po kursie nie nauczy sie tego co przez 10 -20 lat za kolkiem.
   Poza tym nie dyskutujmy z wynikami badan o tym, ze w pewnym wieku spada sprawnosc czlowieka. Problemy ze wzrokiem, tudziez inne schorzenia.
   Dziwnym jest dla mnie porownywac mlodych i starych kuerowcow.
   Mam 36 lat i jezdze od 18. Widze jak zmienia sie postrzeganie wielu spraw. Tak. Od siebie wymagam wiecej niz od dziecka po 18.

  • kierowca kolego to miał 18-19, no może 20, a pieszy około 45-50, więc po co piszesz jak nie masz pojęcia

 2. To co wypisują VOLF I ANNA to są brednie mniemam ze są młodzi ale to nieuki im nie powinno się dać prawa jazdy ….bo te istoty nie umią nawet pisać nie mówiąc o jeżdzie obecna młodzież to ułomki

  • Drogi chłopcze mam 58. Szkoda, że jesteś aż tak ciemny, że nie zrozumiałeś tego co napisałem. Na tłumaczenie nie mam ochoty. Dobra rada. Ucz się powoli, ale dokładnie. Dla ciebie po 2 lata w każdej klasie to minimum!!!

   • czyli za 2 lata na badania albo samochod na kolki do garażu!!!

    • Tak zrobię bo… stać mnie na jeżdżenie taksówkami. Rodziny na wsi nie mam i po kartofle i cebulę poza Lublin jeździć nie muszę. Chcesz to moje dam Ci w prezencie. Prędkość max to 250 km/h , 200 KM, do setki 8 sek. Tylko czy potrafisz rozsądnie takim czymś jeździć, żeby staruszki na przejściu nie ” dmuchnąć „

     • mi wystarczy moj normalny samochod , a ze masz za mala kuśke to musisz sie dowartosciowac 250 koniami

    • gim – Ja chociaż mam, a ty!!! Marzenie ściętej głowy.

 3. Jak na moje eksperckie oko to nawet bez czytania zawsze będzie wina kierowcy. Od teraz będę podpisywał się Franio112 bo za dużo podróbek powstaje.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo