690 680 960

Pięć zastępów straży pożarnej i policja przyjechały do pożaru kamienicy. „Komuś się coś przywidziało” (zdjęcia)

Przez kilkadziesiąt minut częściowo zablokowana była ul. Kunickiego w Lublinie. Służby ratunkowe szukały pożaru, o którym zaalarmował jeden z mieszkańców. Okazało się, że nigdzie żadnego zagrożenia nie było.

We wtorek około godziny 15:30 służby ratunkowe zostały zaalarmowane po pożarze jednej z kamienic przy ul. Kunickiego. Palić miał się dach budynku. Z uwagi na poważne zgłoszenie, na miejsce skierowano pięć zastępów straży pożarnej a także policjantów do przeprowadzenia ewakuacji mieszkańców. W drodze było też pogotowie ratunkowe.

Kiedy strażacy dojechali, upewnili się, czy z pewnością adres jest prawidłowy. Wszystko dlatego, że nigdzie nie było widać żadnych oznak pożaru. Nie było nawet zadymienia.

Budynek został dokładnie sprawdzony, nigdzie nie natrafiono na żadne zagrożenie związane z ogniem. Wtedy wyszło na jaw, że alarm jest fałszywy. Jak nas poinformowano, najprawdopodobniej „komuś się coś przywidziało”. Ustalona została osoba, która powiadomiła służby ratunkowe. Teraz trwa ustalanie, co mężczyzna widział faktycznie oraz czy zaalarmował strażaków w dobrej wierze, czy też było to zgłoszenie złośliwe.

(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. Kolejny nadgorliwy tuman.

  2. Wydaje mi się, że są przywidzenia, a nie przewidzenia

  3. W tym miejscu to często z kominów leci czarny dym, dokładnie tak jakby się paliło.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas