Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pięć kolizji w ciągu jednej nocy. Dwie osoby zatrzymane, obie nietrzeźwe

Świdniccy policjanci zatrzymali dwoje 20-latków. Wkrótce staną przed sądem i odpowiedzą za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie w sumie pięciu kolizji.

W minioną sobotę w nocy policjanci ze Świdnika otrzymali zgłoszenie o kolizji na Al. Armii Krajowej. Kierujący audi mężczyzna wjechał w dwa zaparkowane auta. Chwilę po zdarzenia kierowca odjechał pozostawiając swojego buta.

Policjanci podejmujący interwencję zauważyli opisywany przez świadka zdarzenia pojazd, który tym razem prowadzony był przez kobietę. Ta na widok radiowozu najpierw próbowała zawrócić na drodze jednokierunkowej, a następnie, gdy manewr się nie udał, zaczęła cofać wjeżdżając w dwa zaparkowane pojazdy, a następnie ruszyła do przodu uderzając w kolejne auto.

Jak się okazało za kierownicą siedziała 20-latka ze Świdnika. W aucie na miejscu pasażera znajdował się jej 20-letni znajomy. Mężczyzna nie miał jednego buta. Oboje byli nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało u nich po ponad 1,5 promila alkoholu. Teraz oboje odpowiedzą za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed sądem. Grozi im do dwóch lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Świdnik)

10 komentarzy

 1. Głupi i głupsza ?

 2. To tylko potwierdza że kierowcy osobówek na nic nie zwracają uwagi. I mają wszystko głęboko w d… dla nich liczy się aby jazda i oni sami

 3. Czy możecie wreszcie skończyć pisać ciągle o tej jednej, najbardziej roszczeniowej grupie. Korkują miasto, blokują chodniki, rozjeżdżają trawniki. Jeżdżą po pijaku, bez OC, bez PJ, powodują kolizje/wypadki.
  Ciągle narzekają. Na dziury, na remonty drogowe, na bzdurne przepisy, na fotoradary, na mandaty.
  Na innych uczestników, w szczególności na innych kierowców.
  Już się nie da tego słuchać!

  • Od razu zaznaczę, że żartuję. Wcale tak nie myślę o większości kierujących samochodami.
   Piszę to, bo przy każdym innym uczestniku ruchu drogowego, zawsze musi pojawić się taki dogmat. I bardzo często pozostaje on bez kontr-komentarza.

   • Nawet o zdecydowanej większości. Patologii drogowej jest tylko kilka procent.

   • Człowieku, jesteś chory psychicznie. Piszesz sam ze sobą, już nawet nikt (poza mną w tej chwili) ci nie odpowiada na te wypociny to sam sobie odpisujesz. Kiedy wreszcie ktoś z rodziny ograniczy ci dostęp do internetu? Bo nie wierzę, że jesteś pełnoletni. A jeżeli nawet tak to na 99% jesteś upośledzony umysłowo, do pracy nie chodzisz bo twoje komentarze można przeczytać o każdej porze dnia.. Weź wyjdź z domu – tam jest prawdziwe życie, znajdź sobie dziewczynę (oczywiście odpowiednią do twojego poziomu, proponuję zajść do szkoły specjalnej) i przestań wreszcie wypisywać te bzdury.

 4. KUMULACJA!!!

 5. Franio Dzbanio

 6. Świat zwariował.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo