Pędziła pod prąd obwodnicą Lublina. Kierowcy uciekając, uderzali w bariery

Ogromne zagrożenie w ruchu stworzyła dzisiaj kobieta, która poruszała się pod prąd obwodnicą Lublina. Po kilkunastu kilometrach udało się przerwać jej szaleńczy rajd.

Zdarzenie miało miejsce w środę kilka minut po godzinie 10 na obwodnicy Lublina. Kierowcy jadący w kierunku Warszawy dostrzegli pędzącego wprost na nich peugeota. Trąbienie i mruganie światłami nie przynosiło efektu, siedząca za kierownicą kobieta, nic sobie z tego nie robiła. Wielu kierowców, uciekało przed czołowym zderzeniem, zjeżdżając na drugi pas, bądź też pas awaryjny.

-Z dużą prędkością jechała wprost ma mnie. Sąsiedni pas miałem zajęty, więc ratując się przed zderzeniem, zacząłem hamować i zjechałem na pas zieleni. To mnie uratowało – opowiadał nam jeden z kierowców. Kilku innych nie miało takiego szczęścia. Aby ratować swoje zdrowie a nawet życie, gdyż czołowe zderzenie przy takiej prędkości, zazwyczaj kończy się tragicznie, zjeżdżało na pobocze uderzając w bariery.

Na policji natychmiast rozdzwoniły się telefony. Kierowcy cały czas zgłaszali, gdzie w danym momencie jadący pod prąd peugeot się znajduje. W końcu funkcjonariuszom udało się zatrzymać auto pomiędzy węzłami Rudnik a Tatary. Co ważne, kierująca pojazdem kobieta, była zaskoczona, że została zatrzymana.

Badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa. Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okolicznosci zdarzenia. Jak nas poinformowano, kobiecie zatrzymane zostały uprawnienia do kierowania. Za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym stanie przed sądem.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników – Dziękujemy!

(fot. lublin112)
2017-03-22 14:25:06

Zobacz również

95 komentarzy

 1. narzekacie na kobitki, ja tam jeżdżę lepiej niż niejeden facet, za to cierpnie mi skóra na widok starszego Pana w kapeluszu za kierownicą, lub dresa w bmw

 2. Niektóre kobiety mają chyba coś z głową jak siadają za kierownicę. Dzisiaj paniusia w białym Audi A3 na blachach LSW na ul. 3-go Maja postanowiła wyprzedzić prawidłowo jadącego kierowcę na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych, Manewr zakończyła przekraczając podwójną ciągłą za przejściem. Pani parkuje za kliniką MSWiA na Spokojnej, widuję ją niemal codziennie rano w drodze do pracy – wcześniej odwalała inne numery, obca jej była np. lewa manetka przy kierownicy (może wcześniej jeździła BMW?) ale po tym dzisiejszym wypadałoby skierować panią na rozmowę z psychologiem…

 3. Na drugim zdjęciu widać że rejestracja zaczyna sie na WY….

 4. Zutylizować

 5. Jedyna z Lublina

  No nie! Taka akcja i nie bylam to JA! To nie fer! 😉

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS