Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na parkingu pod hipermarketem quad zderzył się z fordem

Nawet na parkingach, gdzie wydawać by się mogło, że pojazdy poruszają się powoli, dochodzi do wypadków. Groźnie wyglądające zderzenie miało miejsce dzisiaj po południu w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 17 przy ul. Turystycznej w Lublinie. Na parkingu hipermarketu E’Leclerc zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy oraz quad. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący quadem starszy mężczyzna wymusił pierwszeństwo przejazdu na fordzie jadącym główną alejką parkingu, w stronę ul. Turystycznej. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w wyniku czego kierowca quada przeleciał przez kierownicę i upadł na asfalt.

Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. Kierowca quada został przetransportowany do szpitala. Jak nas poinformowano, wstępnie mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń ciała, konieczne okazało się wykonanie dodatkowych badań.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

50

52

(fot. lublin112)
2017-09-30 18:08:48

11 komentarzy

 1. Pamietajcie wszyscy kierujacy ze pod OBI I TESCO obwiazuje reguła prawej strony prucz tego co pokazuja znaki na wytyczonych odcinkach drogi…

  • Pod Tesco to nastawiali teraz A-7 i D-1 i ruch regulują znaki, podobnie pod Carrefour-em na Witosa – jak była reguła prawej dłoni, tak teraz wszystko jest regulowane znakami.

   Z regułą prawej dłoni to zostały chyba Leclerc na Turystycznej i Auchan (d. Real) przy Chodźki. Co do Auchan jestem pewien, bo byłem dziś (przy okazji pozdrawiam Ciebie wieśmaku w Pastuchu B5, co żeś zapomniał najwyraźniej, że ten z lewej nie ma pierwszeństwa) w Leclercu nie byłem już dłuższą chwilę, więc mogli tak jak pod Carrefourem i Tesco znaków nastawiać (sama linia zatrzymania ważna jest dopiero w połączeniu ze znakiem pionowym).

   • Kuba-pod Tesco i OBI jest reguła prawej strony..sprawdz…

   • Panie Kubo „sama linia zatrzymania ważna jest dopiero w połączeniu ze znakiem pionowym” – odsyłam do: Dz.U. 2002 nr 170 poz. 1393 „Rozporządzenie Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych”
    Zanim pan napisze jakieś bzdury to niech zapozna się pan z w/w ustawą – bo ktoś niezorientowany przeczyta i jeszcze uwierzy.
    Pozdrawiam i życzę miłej lektury

 2. I jeszcze „prUcz” tego obowiązują zasady ortografii.

 3. Stary pierdziel powinien siedzieć w pampersie pod piecem a łon na kłada się gramoli = utylizacja ………….

 4. Panie po ile masz tego quada?

 5. świński cycek-nie obrażaj starszych ludzi nie wiesz jaki Ty bedziesz w tym wieku,więcej szacunku Ciebie też to czeka,pamiętaj jaką miarką dajesz taką ci oddają.

 6. tego dziadka na quadzie widuje codziennie o 6 rano jak popierdziula Zygmuntowskimi w strone Pilsudskiego.

 7. Tak się kończy, gdy dziadek. wnuka zabawkami zaczyna się bawić.

Wiadomości z info112