690 680 960

Panieńszczyzna: Ciężarówka wypełniona mrożonym drobiem dachowała na S19. Jedna osoba ranna

W piątek po południu na drodze ekspresowej S19 doszło do dachowania pojazdu ciężarowego. Jedna osoba została ranna.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 15 na drodze S19 przed węzłem Sławinek. Kierujący ciężarówką z naczepą, na ukraińskich numerach rejestracyjnych, jadąc od strony Zamościa, na rozjeździe węzła najechał na elementy bariery energochłonnej. W wyniku tego w pojeździe doszło do przebicia opon i pojazd wytrącony z toru jazdy przewrócił się na bok a następnie sunął po drodze i wpadł do rowu. Tam ciągnik siodłowy razem z naczepą przewrócił się na dach.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna, policja oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wydobyli kierowcę z wraku kabiny. Jak ustaliliśmy doznał on złamania ręki oraz ogólnych potłuczeń. Poszkodowany trafił do szpitala śmigłowcem LPR.

W ciężarówce przewożone było ponad 21 ton mrożonego drobiu. Część ładunku wysypała się do przydrożnego rowu. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki. Kierujący ciężarówką był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mógł on zasnąć za kierownicą.

W rejonie wypadku są spore utrudnienia w ruchu, nie ma przejazdu w kierunku Lublina. W ciągu najbliższych kilku godzin należy spodziewać się dalszych utrudnień, na czas wyciągania pojazdu na drogę i uprzątania rozsypanego ładunku.

2015-07-03 17:23:15
(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. O się narobiło! Załadują na drugi samochód i ukraińcy zjedzą aż im się uszy będą trzęsły, cały nasz Lwów będzie wpierniczał kurczaki z rożna

 2. a ty też byś żarł

 3. a ja może też bym zjadł ale oprócz palet to drobiu się nie dopatrzyłem, smacznego,…

 4. Ooooo tyle kurczakow w zyciu nie widzialem… zal mi tego kierowce ogromne straty narobil ale dobrze ze nie zabil nikogo na czolowce kilka km dalej no i niestety ale ma nauczke na pewno nie stosowal sie do przepisow odpoczynku

 5. A ja mam pytanie do Straży Pożarnej i GDDKiA. A gdyby tak to była cysterna z gazem. I gdyby tak zrobiła bum. To w jakim promieniu zabiłaby wszystkich mieszkańców?????? Czy ktoś to policzył? Czy nie możliwe ??

 6. Wiózł mrożony chyba drób Z UKRAINY i Opatrzność nie dopuściła, żeby Europa to zjadła!

 7. Radio na ful klima na ful i tempomat ….a póżniej zaśnie albo się zagapi i tragedia gotowa

 8. S19 czy S17 ?

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas