Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Paliwo tanieje i w najbliższym czasie ceny wciąż będą spadać. W ciągu tygodnia nawet o 30 gr/l

W tym tygodniu rafinerie sprzedawały benzynę w cenie najniższej od początku wakacji. To przekłada się też na ceny na stacjach paliw.

40 komentarzy

 1. 112- ALARM! Paliwo stanieje o 30 gr, a później zdrożeje o 70

  Na wsi ktoś podpalił wieńce dożynkowe…
  Zepsuli ludziom zabawę a tu o takich pierdołach piszecie…

 2. To od kiedy wróca vat na to tańsze paliwo? :))

 3. Niedługo wrzesień. Prezes znowu ruszy w Polskę i to będzie temat do opowiadania jaki to Rząd jest dobry dla Polaków.

 4. I co tu się dziwić, że ludzie popierają pis. Po takich komentarzach, wszustko jasne. Potrzeba jeszcze większej ruiny i pustej miski to może się obudzą. Poczekam!

  • Tylko złodziejom i nierobom żyje się gorzej za rządów PiS.

   • Racja. Wszyscy ciężko pracujący są wniebowzięci. Sama jestem tego przykładem. Aż musiałam zmienić pracę, bo mi tak dobrze było.

   • Remonty, chyba się ciężko uderzyłeś! Otwórz oczy,ja widzę coś odwrotnego. Zapierdzielam i nic mi nie przybywa. Natomiast pod Żabką stale ci sami ludzie z piwkiem codzienne. Zastanawiam się kto tu jest głupcem i wychodzi,że ja.Niestety rodzice wychowali mnie tak bym sam utrzymywał rodzinę, nie patrząc na państwo. Bolszewicy zawsze doprowadzą gospodarkę do ruiny. Będą nam kazali znowu zaciskanie pasa przez 30 lat, bo zadłużyli nas na pokolenia, sobie nie żałując.

 5. A tłuszcza już kibicowała, że znienawidzony Orlen będzie musiał dokładać następne cyfry. A tu taki zawód. Prawie taki sam jak tych co kibicowali rtęci w Odrze.