690 680 960

Dwie osoby w szpitalu po zderzeniu pojazdów na wyjeździe z Lublina w kierunku Łęcznej

Kończą się utrudnienia w ruchu na węźle Tatary. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Uszkodzony został jeszcze jeden pojazd.

Zdarzenie miało miejsce na rondzie na węźle Lublin Tatary w ciągu drogi krajowej nr 82 Lublin – Łęczna. W sobotę o godzinie 12:15 zderzyły się tam dwa samochody osobowe: honda i volkswagen. Na miejscu interweniowała policja oraz pogotowie ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że oba auta poruszały się w kierunku Łęcznej. Przed wjazdem na rondo kierowca volkswagena zatrzymał się, tymczasem jadący tuż za nim kierowca hondy nie zdołał zahamować i uderzył w tył znajdującego się przed nim auta. Honda uderzyła jeszcze w stojące na sąsiednim pasie alfa romeo.

Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Jak nas poinformowano, nie doznały one poważniejszych obrażeń i skończyło się tylko na drobnych urazach. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)

(fot. nadesłane – Michał)

2016-02-13 14:06:56

12 komentarzy

 1. Passat twardy typ i hamulce widać lepsze.

 2. Jakby jechali normalnie prawym pasem to by szczęśliwie dojechali do celu ale oni chcieli wyprzedzić alfę lewym pasem jak to robią pseudo rajdowcy z LLE tylko nie przewidzieli jednego, że należy w tym miejscu zwolnić a nie pokazywać jakim to ja jestem wspaniałym kierowcą i za rondem będę pierwszy przed alfą – prawy pas to przecież jest dla emerytów i frajerów.

 3. Passat lepiej od tej hondy wygląda 😀 Mirek handlarz wie co dobre 😀

 4. Tak sie składa że to Alfą chciałem wyprzedzić Passata lewym pasem, wtedy w VW uderzyła honda prawym przodem i obróciło ją tak że swoim tylnym lewym bokiem rozbiła prawy bok Alfy

  • Urzekła mnie twoja historia – co było dalej?

   • Dalej był telefon, policja, karetki i koreczek a na końcu zapewne mandacik, zaskoczyłem czymś?

    • Zaskoczenia brak, tylko trudno mi sobie tą sytuację wyobrazić – alfa z lewej, pasek po środku, nagle honda znalazła się między wami?

     • Tam są dwa pasy do jazdy na wprost, Alfa jechała lewym a na prawym był VW a za nim honda. Przyjrzyj sie po zdjęciach. VW ma rozbity lewy tył a honda prawy przód. po zdarzeniu normalnie honde by obróciło ale podczas obrotu zatrzymała sie na Alfie która jechała lewym pasem. Naszczęście państwu z VW sie nic nie stało więc tylko auta rozbite.

 5. na krety z Łęcznej trzeba uważać, czasem potrafią dobry numer na drodze wykręcić, ale mistrzami kółka to są bażanty z Włodawy!!! Tych „miszczuf” nawet „tomaszowiaki” i ” opolaki” nie prześcigną.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska