690 680 960

Dwie osoby w szpitalu po czołowym zderzeniu audi z volkswagenem

Dzisiaj przed południem w Białej Podlaskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Wypadek miał miejsce na oblodzonym łuku jezdni.

Do wypadku doszło we wtorek o godzinie 10:43 na ulicy Królowej Jadwigi w Białej Podlaskiej. Na łuku jezdni, w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 9, zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i volkswagen. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy bialskiej drogówki wynika, że kierujący audi A4 mężczyzna, nie zachował ostrożności podczas pokonywania łuku drogi.

W wyniku tego stracił panowanie na oblodzonej nawierzchni, auto zjechało na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzyło się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Dwie osoby podróżujące pojazdami zostały przetransportowane do szpitala.

Najpoważniejszych obrażeń doznał kierowca audi, u którego stwierdzono m.in. złamanie nogi. Oboje kierujący byli trzeźwi. Przez blisko dwie godziny odcinek pomiędzy ulicami Władysława Jagiełły a Księcia Witolda był całkowicie nieprzejezdny. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)
2016-01-05 20:41:43

3 komentarze

  1. spore szkody…

  2. das Auto und das Auto

  3. jedne z topowych marek aut, które zderzają się na wsiach i drogach dojazdowych

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi