690 680 960

Osmolice Pierwsze: Zderzenie forda z volkswagenem. Trzy osoby trafiły do szpitala

We wtorek w Osmolicach Pierwszych doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego trzy osoby trafiły do szpitala. Przez ponad dwie godziny nieprzejezdna była droga w kierunku Piotrowic.

Do zdarzenia doszło około godziny 14 w Osmolicach Pierwszych, na odcinku pomiędzy Osmolicami a Piotrowicami. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem, jadąc w kierunku Piotrowic podjął manewr skrętu w lewo, nie upewniając się, czy z naprzeciwka jedzie inny pojazd. W bok skręcającego auta uderzył volkswagen, jadący w stronę Osmolic. Po zderzeniu bocznym oba pojazdy wpadły do przydrożnych rowów.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy strażaków, pogotowie ratunkowe i policja. Trzy osoby, kierowca i pasażer z forda oraz kierowca z volkswagena, trafiły do szpitala. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia najbardziej ucierpiał pasażer forda, który przyjął na siebie największą siłę uderzenia.

Droga pomiędzy Osmolicami Pierwszymi a Piotrowicami była nieprzejezdna przez ponad dwie godziny. Funkcjonariusze lubelskiej policji ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Na chwilę obecną wiadomo, że kierujący fordem podjął manewr skrętu nie upewniając się czy wykona go bezpiecznie.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

2014-08-12 18:49:32
(fot. wideo lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. codziennie zapieprzają tamtędy goście z tablicami LKR……i LJA…..zrobili sobie skrót do kraśnika nie zwarzając na ograniczenia.jest chwilę spokoju jak pojawi się patrol drogówki a potem dalej mistrzowie prostej pokazują na co ich stać.swoją drogą ostatnio w ciągu miesiąca na terenie gminy strzyżewice strasznie posypały się zdarzenia drogowe.a lada dzień dzieci zaczną iść do szkół.a wariatów w tej okolicy nie brakuje.Czy ktoś sie obudzi z włodarzy tego terenu by poprosic Policję o pomoc w okiełznaniu miłośników szybkiej jazdy.chyba nie bo ???bo włodarze pilnują swoich czterech liter.i djet które z naszych podatków dostają.ale żeby alarmować w czas odpowiednie służby to po co.lepiej siedzieć cichutko i brać kasę za nic nierobienie.

 2. no to fordzina wymieni drzwi na nowe i prawie nic mu…gorzej z vw

 3. Debilizm się szerzy… Sam jestem z bardzo bliskiej okolicy i wiem, jak jeżdżą kierowcy na tej trasie, więc sam zastanawiam się kilka razy, zanim wyłączę się do ruchu. Oczywiście popieram też w pełni kolegę „bulli” – masz całkowitą rację.

 4. może fotoradar by coś pomógł.
  ale ciekawi mnie jedna rzecz jak oni to zrobili że ford ma rozbity prawy bok a vw przód.
  jak miałby rozbity lewy bok no to ok skręcał w lewo a ten go zaczął wyprzedzać i bum.

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas