690 680 960

Miał przy sobie kilkaset gramów amfetaminy, na trzy miesiące trafił do aresztu

Kryminalni z Lublina zatrzymali 39-latka, który posiadał przy sobie amfetaminę. Wczoraj sąd wobec mężczyzny zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

W poniedziałek na jednej z ulic Lublina kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, który podróżował 39-latek. Mundurowi mieli podejrzenia, że mieszkaniec Lublina zajmuje się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości amfetaminy i może posiadać środki odurzające.

Podczas czynności przy 39-latka kryminalni ujawnili i zabezpieczyli 700 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Od zatrzymanego funkcjonariusze zabezpieczyli mienie o wartości 2 tys. zł na poczet przyszłych kar. W przeszłości 39-latek był już on karany za przestępstwa narkotykowe.

We wtorek na wniosek Policji i Prokuratury sąd zastosował wobec 39-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lublin)

4 komentarze

  1. Był karany i nadal będzie za to samo .Pasożyt posiedzi znowu w ZK na koszt nas wszystkich ,wyjdzie i bedzie robił to samo ,bo nic innego nie potrafi a nawet gdyby potrafił to mu się nie chce .On i jemu podobne pasożyty ,należy do „elity” która nie będzie tyrała na etacie za 2,5 -3 tys jak cała reszta normalnych ludzi .Bedzie albo kradł albo handlował prochami ,innej opcji nie ma

    • Sędzie sTuleja go surowo nie ukaże. Dostanie papugę z urzędu. Takiego Giertycha lub Dubois’a

      • Bo prokuratorem będzie ten prokurator PZPRu jak on miał ? a S Piotrowicz. Teraz co sędzią Trybunału Konstytucyjnego jest. Alibi mu załatwią panowie od Banasia z kamienicy w Krakowie. A i tak to wszystko bez sensu będzie, bo pan prezydent do podpisu dostanie ułaskawienie jeszcze przed wydaniem wyroku, co już miał w zwyczaju.

    • Pasożyt to cię Trolu zrobił.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej