690 680 960

Opel wpadł do wody, kierowca wydostał się z auta i uciekł. To kolejne takie zdarzenie w tym miejscu (zdjęcia)

Po raz kolejny w tym miejscu samochód wpadł do rowu wypełnionego wodą. Kierowca również porzucił pojazd i uciekł pieszo.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Bystrzyca w gminie Wólka w powiecie lubelskim. Na lokalnej drodze prowadzącej do Łuszczowa kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało z jezdni na pobocze, po czym wpadło do rowu wypełnionego wodą. Kierowca wydostał się z samochodu o własnych siłach. Następnie porzucił pojazd i oddalił się pieszo.

Jest to kolejne tego typu zdarzenie w tym miejscu w ostatnim czasie. Pod koniec marca w identycznych okolicznościach do rowu wpadło audi. Pojazd dodatkowo jeszcze dachował. Tak jak w tym przypadku, kierowca uciekł pieszo. (pisaliśmy o tym TUTAJ)

Okoliczni mieszkańcy tłumaczą, że jeszcze do niedawna była to droga gruntowa. Słynie ona z tego, iż wiele osób z pobliskich miejscowości korzysta z niej, aby dotrzeć do stacji paliw, gdzie całą dobę można nabyć alkohol. Nie wszyscy jednak wsiadają za kierownicę po trzeźwemu, czego skutki co jakiś czas można obserwować.

Przypominają też zdarzenie, kiedy to pijany kierowca opla wjeżdżając na most stracił panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w bariery wyłamując je. W środku, oprócz kierowcy znajdowało się 3-letnie dziecko. Na szczęście samochód nie wpadł do rzeki. (pisaliśmy o tym TUTAJ)

(fot. nadesłane – Paweł)

15 komentarzy

  1. Jak to ten sam „Pan” to już jest recydywa.

  2. No to chyba nie ma innej rady – trzeba ściągnąć asfalt!

  3. To miejscowi nie potrafią zapanować nad patologia pijacką za kółkiem? Czekacie aż komuś dziecko rozjedzie?

  4. Dopompować wody z błotem, tak po dach!

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie