690 680 960

Opel uderzył w drzewo, zginął 18-latek

W piątek nad ranem w miejscowości Nadzieja doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje 18-latek, którego opel uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło dzisiaj nad ranem około godziny 3 w miejscowości Nadzieja w powiecie parczewskim. Kierujący pojazdem marki Opel, wpadł w poślizg, a następnie auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 18-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności wypadku.

68-119487

2017-12-29 08:07:57
(fot. lublin112.pl)

38 komentarzy

 1. ……”Czy Ci co się wypowiadają tutaj to ktoś go znał ?Bo ja tak”…. no i co z tego że go znałeś, możesz być jedynie winny, że nie zgłosiłeś go na badania psychiatryczne ponieważ swoją jazdą zagrażał innym użytkownikom dróg.

  • Jeździłeś z nim kiedyś że się wypowiadasz? Bo ja tak i jeździł akurat z rozsądkiem, przepisowo wiec nie wiem kto powinien się wybrać na badania pisząc takie komentarze nie znając prawdy.

 2. Ciekawe ile jechał, że tak wygląda samochód, pewnie przekroczył dozwoloną prędkość 3 krotnie.

 3. Chyba jak się rodziłeś to mózg został gdzieś w drodze, bez pozdrowień. Nawet nie wiesz co czuje jego rodzina

 4. w dawnych czasach czesć populacji zjadały dzikie zwierzęta itp.teraz samochody czynią selekcję naturalna.

 5. Rodzice – tłumaczcie swoim dzieciom, że jazda samochodem różni się od tego co ćwiczą na konsolach, bo na kursach tego nie tłumaczą. Dawno temu poszedłem na kurs kat.C – pośród dużo młodszych uczestników byłem chyba jednym z dwóch zainteresowanych tym co instruktorzy chcieli przekazać opowiadając m.in o odpowiedzialności i dużo większych wymaganiach wobec kierujących, Pozostali od razu wiedzieli wszystko.

 6. Ludzie nawet go nie znaliscie a oceniacie. Nikt nie wie co wtedy było w jego głowie. Ciekawe co napisalibyście gdybyście go znali. Najłatwiej jest oceniać. Ja go znałem i wiem ze był dobrym chłopakiem nie co niektórzy nastolatkowie. Zawsze wszystkim pomagał, nikomu krzywdy nie zrobił. Wiem ze to mu życia nie zwróci ale wiem także ze każdy ma swoje zdanie. Teraz można tylko współczuć jego rodzicom i rodzenstwu. Pokoj jego duszy.

 7. Wobec ciosu, który spadł na Państwa Rodzinę, niełatwo znaleźć słowa otuchy
  Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić. Proszę przyjąć wyrazy najszczerszego współczucia.

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas