Olbięcin: Bmw wypadło z drogi, kobieta i troje dzieci w szpitalu

Nie ma już większych utrudnień w ruchu w Olbięcinie pod Kraśnikiem. Samochód osobowy wypadł z drogi. Cztery osoby przetransportowano do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 15:20 w miejscowości Olbięcin pod Kraśnikiem. Samochód osobowy wjechał tam do przydrożnego rowu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kraśnickiej drogówki wynika, że kierująca bmw kobieta, jadąc drogą krajową nr 74, na mokrej nawierzchni straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto zjechało na pobocze i wpadło do przydrożnego rowu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Samochodem podróżowały cztery osoby, kobieta oraz troje dzieci. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala. jak nas poinformowano, najprawdopodobniej nie doznali oni poważniejszych obrażeń ciała.

Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy ustalają przyczyny zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. nadesłane)
2015-09-25 17:10:55

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Czy jak BMW jedzie nawet kobieta z dziećmi, to też musi świrować, jak dres? Co jest w tej marce, że przyciąga świrów?

  • Tylni napęd i łyse opony . Ot , cała tajemnica .

   • czyt. zgadza się.! Tylni napęd, łyse opony i do tego mokra nawierzchnia zrobiły swoje. Wiem coś o tym bo sam jestem fanem tej marki. Jeśli ktoś chce jeździć już tą marka to niech nie lekceważy tylnego napędu a przede wszystkim łysych opon w takim aucie. Pozdro.:)

    • Zbyszek Kieliszek

     Pozdro, łysolu w białej bejsbolówie! Szacun dla „fanów marki”… Biedny człekukształtny…

   • hehehe tam trochę deszczu popadało i się wszyscy wykładają, ale jaja

  • A może też była w dresach?

  • Bo BMW to nie marka, ale stan umysłu. Potencjalnym pieniaczom polecam wnikliwe obserwacje stylu jazdy (jeśli oczywiście są aktywnymi kierowcami) lub (jeśli mają taką możliwość) analizę statystyk (procent wypadków z uwzględnieniem liczby samochodów danej marki oczywiście). A pani, która spowodowała wypadek proponuję zainwestować w tabletki antykoncepcyjne, aby głupota się nie pleniła.

   • Niestety ale coś w tym jest. Pomijając wszystkie E36 wystarczy zobaczyć co robią buraki w X6-tkach potwierdzając tym samym, że jak ktoś ma nierówno pod sufitem sięga po kluczki od BMW a nie od Toyoty czy Mazdy.

   • Chyba już za póżno. Narybek już przyzwyczajany i pierwsze przygody już ma za sobą. A przecież nic się nie stało to czego się czepiacie? Wszystkiemu winny tylny napęd a nie brak mózgu. Poczekajmy na przymrozki i błoto pośniegowe to dopiero się zacznie.

 2. Zdjęcia stanu opon i ich roku produkcji byłyby wskazane. A potem oczywiście notka: niedostosowanie prędkości do panujących warunków. Zastanawialiście się ile z tego to wyniki stanu technicznego aut?

  • Conajmniej pół na pół to stan techniczny a z drugiej strony brawura (lub jak kto woli za duża prędkość). Jak pisali wyżej BMW to niekoniecznie świrowanie. Wystarczy deszcz i łysa opona, żeby to auto przestało się zachowywać tak jakby chciał jego właściciel.
   Z innej beczki dzisiaj jadę ok. 15-tej 19-tką w deszczu a tam co 10-ty samochód bez świateł lub na ledach. Gratulacje dla idiotów i dla policji, która nie ma odwagi nic z tym robić. Łatwiej przecież karać za brak świateł w pełnym słońcu.

 3. A' Polonia Pierdółko

  Bmw wypadło z drogi, bo dla wielu drogi powinny mieć szerokość pasa startowego Air Port Lublin w Świdniku k/Lublina. Zwłaszcza za zakretach.

 4. Troje dzieci a gdzie foteliki???

 5. Mamo dawaj bokiem w ten zakręt !!! jupi ale fajnie…..

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7255zł -0.15%
  • GBP 5.092zł -0.63%
  • EUR 4.5354zł 0.1%
  • CHF 4.2102zł 0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL