690 680 960

Okradała pasażerów w autobusach. Wkrótce stanie przed sądem

Lubelscy policjanci zatrzymali kobietę, która okradała pasażerów w autobusach komunikacji miejskiej. 55-latka usłyszała już zarzuty. Kobieta popełniła przestępstwa w warunkach recydywy.

W ostatnim czasie w Lublinie w autobusach komunikacji miejskiej dochodziło do kradzieży. Policjanci przyjęli kilka zgłoszeń dotyczących takiego procederu.

Z przyjętych zawiadomień wynikało, że łupem kieszonkowca, który niepostrzeżenie wkładał rękę do toreb i plecaków, padły głównie portfele z zawartością pieniędzy, dokumentów i kart bankomatowych, a także sporej wartości telefon komórkowy. Pokrzywdzeni wycenili straty na łączną kwotę ponad 5,5 tys. zł.

Kryminalni po analizie nagrań z autobusów ustalili i zatrzymali 55-letnią mieszkankę Lublina. Kobieta znana jest mundurowym, ponieważ odpowiadała już za podobne przestępstwa.

55-latka wczoraj została przesłuchana. Usłyszała łącznie 6 zarzutów: kradzieży i kradzieży z włamaniem, bowiem w dwóch przypadkach za pomocą skradzionych kart dokonała wypłaty pieniędzy z bankomatów.

Wkrótce kobieta za popełnione przestępstwa odpowie w warunkach recydywy i znów może trafić na wiele lat za kratki.

(fot. Policja Lublin)

6 komentarzy

 1. Jerzy Gondol Znadwisły

  Określenie: „wkrótce stanie przed sądem”, oznacza jakieś 2-3 lata. Sądy sie nie śpieszą, bo i po co.

 2. po co to sądzić skoro już odpowiadała za podobne przestępstwa, łapy upierdzielić przy samych łokciach i do ciężkich robót w kamieniołomach

  • Żeby wprowadzić takie prawo, wpierw należy wyjść z Unii Europejskiej gdzie to lewackie bydło uczy takich bezkarności poprzez swoje „humanitarne” przepisy. Tylko że zaraz pierwszy byłbyś co protestuje przeciwko wyjściu z Unii i tutaj koło się zamkło. Więc zastanawiam się po co piszesz takie bzdury.

 3. zamiast do roboty woli kraść , 500+ się skończyło ???

  • a no pewnie nie dostała…bo jak ma nawet ze czworo dzieci…to juz dorosłe…a w tym wieku następnego juz nie będzie…jak sie w życiu nigdy nic nie robiło…to liczy na łatwą kasę…na szczęście jest teraz monitoring…w Chinach przestępczość bardzo spadła…bo tam na każdym kroku kamery…

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas