690 680 960

Ogromny korek na drodze krajowej nr 19. Wszystko przez zepsutą ciężarówkę na rondzie

Dzisiaj po południu na drodze krajowej nr 19, w rejonie ronda na obwodnicy Lubartowa, doszło do awarii ciężarówki. Policjanci przepuszczają tam auta wahadłowo.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na wlocie do Lubartowa. Na pierwszym rondzie na obwodnicy, doszło do awarii ciężarówki. Pojazd został unieruchomiony w tak niefortunnym miejscu, że jedyną możliwością objechania go była jazda na rondzie pod prąd. Na miejscu interweniowali lubartowscy policjanci, którzy zaczęli przepuszczać auta wahadłowo.

W ciągu kilkudziesięciu minut sznur pojazdów od strony Lublina miał już kilka kilometrów. Przed godziną 16 korek sięgał do Wandzina. Nie mniejszy zator utworzył się na obwodnicy Lubartowa, od strony Kocka. Z chwili na chwilę aut przybywało i aby przejechać przez rondo trzeba było odstać kilkanaście minut. Kilkaset metrów przed rondem policjanci kierowali auta osobowe na objazd przez miejscowość Łucka-Kolonia.

Na chwilę obecną nadal są problemy z płynnym przejazdem. Dotarcie do Lubartowa zajmuje kilkadziesiąt minut.

2015-09-28 18:57:28
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Nie można było ja strażą ściągnąć na pobocze a nie ludzie nic nie wiedzą z Niemiec do Lucki gdzie byli policjanci? Tyle km się stało taka jest u nas policja i pomoc brak słów

  2. A nie można było ją od razu na miejscu wysadzić? Zaoszczędzili by ludziom nerwów, czasu i paliwa. 🙂

  3. dokladnie, nie mozna bylo jej poprostu odholować w miejsce gdzie by nie korkowala?? ja nie moge jakie problemy u nas w kraju :/ zacofanie jeszcze nie szybko nas opuści…..

  4. a kto zapłaci za holowanie? wiesz ile kosztuje pomoc drogowa? Sztyrlic Lublin bez zaliczki 2tys na konto nie wyjedzie a koszt całości min 3tys – kto ma zapłacić ? AutoCasco ciężarowe z reguły nie obejmuje holowania. Brak Dróg to jest problem w Polsce, wypadek i objazd min. 50km – czyja droga, kto zarządza, kto udrażnia, kto reaguje, czas, cenny czas, czas to pieniądz – a ile nieraz osobówek po kolizji stoi i blokuje ruch i nie udrażniają przejazdu i zamiast mandat na dzień dobry po 500zł to Policja nic nie robi czemu?

  5. niebyło mozna debile

  6. [] dziady, sholować dziada i niech buli jak nie stać go na porządne auto….

Kursy walut

  • USD 3.9478zł -0.68%
  • GBP 5.0066zł -0.26%
  • EUR 4.3327zł -0.49%
  • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas