Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Odwołano zaplanowane na dziś prace drogowe na ul. Nałkowskich

W środę ul. Nałkowskich w Lublinie nie zostanie zamknięta dla ruchu, tak jak to planował wykonawca prac drogowych. Ze względu na warunki atmosferyczne nastąpiło przesunięcie terminu układania nowej nawierzchni.

Z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne, wykonawca odwołał planowane na dzisiaj (19 maja) prace drogowe na ul. Nałkowskich.

Jeśli pogoda pozwoli, drogowcy przystąpią do układania warstwy ścieralnej jutro (20 maja). Wówczas nieczynna będzie dla kierowców jezdnia ul. Nałkowskich od skrzyżowania z ul. Woronieckiego do ul. Żeglarskiej. Z kolei w piątek (21 maja) planowane jest zamknięcie odcinka ul. Nałkowskich od ul. Romera do skrzyżowania z ul. Woronieckiego.

Zapowiadane objazdy komunikacji miejskiej dziś nie obowiązują. Linie nr 1, 15, 21, 25, 37, 38 i 40 pozostają na swoich podstawowych trasach.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. No bez jaj powinni kłaść na mokrym, szybciej odpadnie i będą nowe dziury które będziecie lepić później i dodatkowa kasa będzie.

 2. Na zdjęciu przepiękny obraz miasta. Jak nie komis (czy raczej szrot) samochodowy to billboard na billboardzie.

  • to akurat nie billboard-y tylko ruchome reklamy zamontowane na przyczepach samochodowych które są zaparkowane na prywatnej posesji – ale fakt wygląda tak sobie

 3. Jakie to niekorzystne warunki są?
  Jakoś drogę ekspresową robią cały rok i jest dobrze.
  Podejrzewam że to tą samą firmą co wiadukt na diamentowej robi tak więc trochę się im zejdzie zanim się wezmą do roboty

  • Mżawka, poranny kac, smog, bryza z nad Zalewu, przechodnie, temperatura oscylująca poniżej i powyżej 20C. Mam wymieniać dalej?

  • firma z lubartowa zrobia szybko jak w planie maja do konca maja

   • tyle w temacie

    To fakt. Sprawnie chłopakom to poszło. Tak samo jak most na pawiej. Też Lubartów to robił. Sprawnie.