Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Odpowiedzą przed sądem za odpalenie rac podczas meczu

Policjanci z Łęcznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy odpowiedzą za odpalenie rac podczas spotkania piłkarskiego. Kibice dziś zostaną doprowadzeni w trybie przyśpieszonym przed oblicze sądu.

W minioną sobotę na stadionie w Łęcznej odbył się mecz nożnej o mistrzostwo II Ligi pomiędzy drużyną Górnika Łęcznej i Radomiaka Radom. Podczas spotkania kibice przyjezdni rozłożyli tzw. sektorówkę oraz założyli kominiarki w celu uniemożliwienia identyfikacji, po czym odpalili race. W drugiej połowie meczu kibice Górnika Łęczna również rozłożyli sektorówkę i odpalili race świetlne.

Policjanci, którzy zabezpieczali spotkanie zajęli się identyfikacją osób, które odpaliły race. Mundurowi po zakończonym meczu zatrzymali czterech mężczyzn.

Mężczyźni w wieku 22-30 lat zostali dziś doprowadzeni w trybie przyśpieszonym przed oblicze sądu. Kibice odpowiedzą za zakłócenie przebiegu imprezy.

Odpowiedzą przed sądem za odpalenie rac podczas meczu

(fot. Policja Łęczna)

6 komentarzy

  1. ładny dreski….

  2. Ale bandyci straszne. Chory kraj

  3. Co to za mutanty, ryja boją się pokazać a na meczu taki był odważny jeden z drugim, hiehie chłopaki pouzywaja pod cela świeże mięso hehe

  4. Szczerze to naprawdę prawdziwi przestępcy….

  5. Myśleli że to sylwester hahaha

Z kraju