Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Odnaleziono zaginioną Martę. Policjanci natrafili na kobietę w rejonie Placu Bychawskiego

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionej 25-letniej Marty chorej na autyzm. Policjanci natrafili na kobietę w poniedziałek rano na Placu Bychawskim.

Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania zaginionej Marty P. przyniosły pozytywny skutek. Dzisiaj rano 25-letnia kobieta, chora na autyzm, została odnaleziona w jednej z kamienic przy Placu Bychawskim. Marta została oddana pod opiekę rodzinie.

Kobieta zaginęła 15 sierpnia na Starym Mieście, podczas trwania Jarmarku Jagiellońskiego. W okolicach godz. 17:00 dziewczyna niespodziewanie wyszła z Pubu u Szewca przy ul. Grodzkiej. Poszukiwania kobiety trwały kilkadziesiąt godzin. Zaangażowały się w nie m.im. lokalne media i lubelskie służby. Odnalezienie kobiety utrudniał fakt, że mogła się ona gdzieś ukryć a także to, że przez ten czas nie brała leków.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w poszukiwaniach oraz udostępnianie informacji przez naszą stronę i fan page na Facebooku.

2015-08-17 11:01:30
(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

  1. Dobrze że to skończyło się szczęśliwie 🙂

  2. dobra wiadomość 🙂

  3. Nie wiem jak dziękować znalazcom.Na pewno najbliższe święta spędzą bez nagród.

  4. „Policjanci natrafili na kobietę w poniedziałek rano na Placu Bychawskim.” ale bzdura, napisane jakby to policja ją znalazla a dostali po prostu telefon od mieszkanca. manipulujecie ze az wstyd

  5. Zabrać prawo jazdy

  6. Ten wynik policjanci przypisali sobie,a to nie była ich zasługa.

  7. Dobrze,że ludzie odnaleźli ją w rejonie Pl.Bychawskiego i się nią zaopiekowali,a o odnalezieniu Marty powiadomili policję.Chwała tym ludziom.

  8. propaganda musi być

Z kraju